Pozrite sa akú zmenu by mohla priniesť dnešná aktualizácia Windows 10 TP | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Pozrite sa akú zmenu by mohla priniesť dnešná aktualizácia Windows 10 TP

Novinky

Pozrite sa akú zmenu by mohla priniesť dnešná aktualizácia Windows 10 TP

Ak netrpezlivo čakáte na dnešnú aktualizáciu Windows 10 TP pre váš mobilný telefón tak vás ešte trošku „nažhavíme“. Na poľskom servery windowsmania.pl sa objavila séria fotografií, ktoré znázorňujú vzhľad nového prostredia Windows 10 TP. Avšak či v konečnom dôsledku spomínaná aktualizácia prinesie nižšie znázornenú zmenu ešte dnes nevieme, ale čoskoro sa to určite dozvieme.

Náhľad 1. Windows 10 TP

Náhľad 1. Windows 10 TP

windows10_TP_2

Náhľad 2. Windows 10 TP

windows10_TP_3

Náhľad 3. Windows 10 TP

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

3 komentáre

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Najnovšia video recenzia

Mohlo by ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehliadaním stránky nám alebo našim partnerom dávate súhlas s ich využívaním.