Pozrite sa ako pridať slovenské a české mená do kalendára v Outlook aplikácii | NÁVOD
Connect with us

Pozrite sa ako pridať slovenské a české mená do kalendára v Outlook aplikácii | NÁVOD

Návody

Pozrite sa ako pridať slovenské a české mená do kalendára v Outlook aplikácii | NÁVOD

V dnešnom článku si povieme, ako pridať slovenské a české mená a sviatky do natívneho kalendára vo Windows phone. Postup je veľmi jednoduchý, a zvládnuť by ho mal naozaj každý. Výhodou je, že nemusíte pre zobrazovanie menín inštalovať žiaden alternatívny kalendár, a stačí Vám ten, ktorý mate predinštalovaný v systéme.

Návod ako pridať meniny do kalendára v aplikácii Outlook

Prihláste sa v PC do svojho Microsoft účtu, jednoducho otvorte nasledujúce odkazy:

Slovenské sviatky

České sviatky

České meniny

  • Pre pridanie Slovenských menín si stiahnite tento súbor,  a uložte si ho na disk. Otvorte calendar.live.com  — importovať — import — importovať do nového kalendára nechajte zaškrtnuté — kliknite na “Prehľadávať” a nájdite súbor “Slovenské meniny.ics” ktorý ste si predtým uložili.
  • Môžete zmeniť názov kalendára, priradiť mu vlastnú farbu, a potom stačí kliknúť na tlačidlo “Import”.
  • Hotovo…kalendár by sa Vám mal ihneď synchronizovať, ak sa tak nestalo, synchronizujte manuálne Vaše Microsoft konto v nastaveniach telefónu.

Zdroj: vlastný

Tip redakcie: v menu telefónu otvorte nastavenia – obrazovka uzamknutia – v časti “oznámenia – vyberte aplikáciu, ktorej podrobný stav sa má zobrazovať” zvoľte Kalendár, a aktuálne meno sa Vám zobrazí na uzamknutej obrazovke pod hodinami.

Ak Vaše zariadenie podporuje “Glance screen” meniny by sa Vám mali zobrazovať aj v ňom.

V časti nastavenie si do kalendára môžete pridať aj Vašu lokalitu, a predpoveď počasia.

Zdroj: vlastný

Som zanieteným používateľom zariadení s OS Windows. Na tejto platforme ma najviac zaujali široké možnosti jej uplatnenia, skvelé prepojenie medzi zariadeniami, odladenosť systému a v neposledom rade aj vysoká podpora konkurenčných OS.

8 komentárov

Mohlo by ťa tiež zaujímať Návody

Najnovšia video recenzia

Mohlo by ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehliadaním stránky nám alebo našim partnerom dávate súhlas s ich využívaním.