Poznáme oficiálny dátum predstavenie Samsungu Galaxy S9. Na prebiehajúcom CES 2018 to nebude | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Poznáme oficiálny dátum predstavenie Samsungu Galaxy S9. Na prebiehajúcom CES 2018 to nebude

ANDROID

Poznáme oficiálny dátum predstavenie Samsungu Galaxy S9. Na prebiehajúcom CES 2018 to nebude

Samsung Galaxy S9 nebude predstavený na CES 2018. Samsung vyvrátil dohady, ktoré kolovali v kuloároch. Na druhej strane prezradil aspoň to kedy bude oficiálne predstavený. Dočkať by sme sa ho mali vo februári  tohto roka na MWC 2018 v Barcelone. Informácie o tom priniesol obchodný riaditeľ spoločnosti DJ Koh.

Nepotvrdené špecifikácie Samsungu Galaxy S9

Aktuálne sa hovorí o tom, že Galaxy S9 príde s 5,8“ displejom s rozlíšením 1440 x 2960 a pomerom strán 5:9. Hustota pixelov tak činí 568dpi. Displej by mal byť ďalej pokrytý krycím sklíčkom Gorilla Glass 5. V tlačidle Home nájdeme ďalej technológiu 3D Touch. Smartfón by mal tak isto disponovať technológiou Alwas-on display. Srdce smartfónu tvorí osemjadrový procesor Qualcomm Snapdragon 845, ktorému má sekundovať 6GB RAM spolu s úložným priestorom 64GB.  Čo sa týka fotoaparátov, tak predný by mal mať rozlíšenie 8MP (f/1.6, autofocus, 1440p, dual video call, Auto HDR) a zadný 12MP (f/1.6, 26mm, 1/2.5″, 1.4 µm, Dual Pixel PDAF), phase detection autofocus, OIS). Samozrejmosťou by mala byť aj podpora 4K natáčania, nemal by chýbať reverzibilný konektor USB Type-C 1.0, Iris skener, skener odtlačkov prstov či NFC.

Zdroj: gsmarena.com, úvodný obrázok: produktová fotografia

 

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehliadaním stránky nám alebo našim partnerom dávate súhlas s ich využívaním.