Poznáme cenu najmenšieho herného notebooku na svete. Kúpi si ho len vášnivý hráč | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Poznáme cenu najmenšieho herného notebooku na svete. Kúpi si ho len vášnivý hráč

Novinky

Poznáme cenu najmenšieho herného notebooku na svete. Kúpi si ho len vášnivý hráč

Niekoľko dní dozadu sme vám priniesli report o druhej generácii najmenšieho herného notebooku na svete GPD Win 2, ktorý prinesie niekoľko vylepšení a to hlavne po hardwarovej stránke. Novinkou je napríklad nový chipset Intel M3-7Y30, 8GB LPDDR3, 128GB SSD disk, Windows 10 Home v 64 bit edícii, dve batérie s kapacitou spolu 9800mAh,… čo však nebolo doteraz známe je cena, ktorá bola odhalená počas včerajšieho dňa. Nuž, ešte predtým ako vám ju prezradíme pozrite si gameplay na tomto zariadení, konkrétne ukážku z hry GTA 5, ktorá šľape ako hodinky.

GPD WIN 2 Game Play (GTA 5)

Treba hneď povedať, že hra šľape ako švajčiarske hodinky. Predpokladáme, že zariadenie si vzhľadom na náročnosť hry podarí aj s inými obdobnými titulmi. Nuž, ale cena býva častokrát rozhodujúcim faktorom. V rámci crowdfunding kampane začína na 599USD, ktorú ak nevyužijete a v budúcnosti sa rozhodnete investovať do tohto zariadenia peniažky tak odporúčaná retailová cena bude 699USD.

GPD WIN herný notebook prvej generácie je možné kúpiť za menej ako polovičnú cenu

Mimochodom, prvá generácia tohto zariadenia momentálne stojí spolu aj s poštovným v prebiehajúcej akcií na GearBeste pod 265€. Na tomto odkaze nájdete GPD Win, herný notebook prvej generácie, ktorý je dostupný aj v českom sklade.

Čo vravíte na cenu tohto zariadenia je podľa vás adekvátna a atraktívna či skôr opak je pravdou?

TIP  Razer ohlásil nový Razer Core X, ku svojmu ultrabooku si môžete odteraz hocikedy a jednoducho pripojiť grafickú kartu

Zdroj: MSP, úvodný obrázok: Youtube

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.