Poznáme cenu a dátum vydania nového Samsungu Galaxy Note 9! Bude drahší ako iPhone X? | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Poznáme cenu a dátum vydania nového Samsungu Galaxy Note 9! Bude drahší ako iPhone X?

Samsung

ANDROID

Poznáme cenu a dátum vydania nového Samsungu Galaxy Note 9! Bude drahší ako iPhone X?

Už iba pár týždňov nás delí od predstavenia nového vlajkového smartfónu od Samsungu, ktorým bude model Galaxy Note 9. Ten ponúkne tie najlepšie a najvyspelejšie technológie, akými dnes Samsung vôbec disponuje. Vďaka našim poľským susedom vieme, kedy bude nový Note 9 predstavený a koľko bude stáť.

Kórejský gigant údajne plánuje predstaviť novú vlajkovú loď Galaxy Note 9 už 24. augusta, pričom do predaja vlajkový model zavíta za cenu 4299 PLN, čo je na prepočet okolo 999 €. Dobrou správou tak je, že nová vlajková loď bude stať rovnako ako minuloročný TOP model. Očakávame, že Note 9 ponúkne minimálne 6,3″ OLED displej, výkonný čip Snapdragon 845 či 6 GB RAM so 128 GB úložiskom.

Za 10 Samsungov jedna Fábia?

Druhá polovica tohto roka bude rozhodne zaujímavá. Nebude to len spoločnosť Samsung, ktorá predstaví svoj nový vlajkový smartfón. Rovnako sa totiž očakáva predstavenie vlajkových modelov od čínskeho Huaweia či fenomenálneho Applu. Už teraz tak vieme, že sa máme ešte na čo tešiť.

Zdroj: gsmarena.com, úvodný obrázok YouTube: Samsung

TIP  Google získal obrovskú pokutu za to, že z používateľov systému Android robil ovce

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.