Poznačte si 14. august, dočkáme sa ďalšieho rozšírenia hry World of Warcraft | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Poznačte si 14. august, dočkáme sa ďalšieho rozšírenia hry World of Warcraft

world of warcraft

PC hry

Poznačte si 14. august, dočkáme sa ďalšieho rozšírenia hry World of Warcraft

Poznačte si 14. august, dočkáme sa ďalšieho rozšírenia hry World of Warcraft

14. august bude pre mnohých hráčov malým sviatkom. Totiž, mali by sme sa dočkať pokračovania populárnej hry World of Warcraft: Battle for Azeroth. Túto informáciu odhalil riaditeľ spoločnosti Ion Hazzikostas počas eventu Blizzard California HQ.

Celkovo sa tak jedná o 7. rozšírenie takmer 14 rokov starej MMO  hry, v ktorej hlavnou snahou hráčov je nájsť na otvorenom mori spojencov, aby mohli obnoviť konflikt medzi Hordou a Aliancou. Fyzická verzia hry pre zberateľov bude uvoľnená v rovnaký deň.

World of Warcraft Battle for Azeroth zberatelska seria

Zdroj: World of Warcraft (Blizzard)

Čo sa týka cena pokračovania hry tak o tej je aktuálne ešte predčasné hovoriť. Avšak možno predpokladať, že bude nastavené v približne ako to bolo pri edícii Legion, teda na úrovni okolo 90USD. Hra okrem populárnych prvkov z predchádzajúcej (resp. ešte stále súčasnej) verzie hry by mala ponúknuť aj nové prvky, ako je napríklad expedícia na Island a ďalšie.

Zdroj: pcgamer.com, úvodný obrázok: World of Warcraft

TIP  Najlepšie hry na Steame, ktoré sú dostupné zadarmo | GIGANTIC

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať PC hry

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.