Poznačte si 14. august, dočkáme sa ďalšieho rozšírenia hry World of Warcraft | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Poznačte si 14. august, dočkáme sa ďalšieho rozšírenia hry World of Warcraft

world of warcraft

PC hry

Poznačte si 14. august, dočkáme sa ďalšieho rozšírenia hry World of Warcraft

Poznačte si 14. august, dočkáme sa ďalšieho rozšírenia hry World of Warcraft

14. august bude pre mnohých hráčov malým sviatkom. Totiž, mali by sme sa dočkať pokračovania populárnej hry World of Warcraft: Battle for Azeroth. Túto informáciu odhalil riaditeľ spoločnosti Ion Hazzikostas počas eventu Blizzard California HQ.

Celkovo sa tak jedná o 7. rozšírenie takmer 14 rokov starej MMO  hry, v ktorej hlavnou snahou hráčov je nájsť na otvorenom mori spojencov, aby mohli obnoviť konflikt medzi Hordou a Aliancou. Fyzická verzia hry pre zberateľov bude uvoľnená v rovnaký deň.

World of Warcraft Battle for Azeroth zberatelska seria

Zdroj: World of Warcraft (Blizzard)

Čo sa týka cena pokračovania hry tak o tej je aktuálne ešte predčasné hovoriť. Avšak možno predpokladať, že bude nastavené v približne ako to bolo pri edícii Legion, teda na úrovni okolo 90USD. Hra okrem populárnych prvkov z predchádzajúcej (resp. ešte stále súčasnej) verzie hry by mala ponúknuť aj nové prvky, ako je napríklad expedícia na Island a ďalšie.

Zdroj: pcgamer.com, úvodný obrázok: World of Warcraft

TIP  Kométa zničila legendárny Dusty Depot! Čo všetko prináša nová Season 4 do hry Fortnite?

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať PC hry

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.