PowerPlanSwitcher, skvelá aplikácia uľahčujúca prepínanie režimov napájania | APLIKÁCIE | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

PowerPlanSwitcher, skvelá aplikácia uľahčujúca prepínanie režimov napájania | APLIKÁCIE

Novinky

PowerPlanSwitcher, skvelá aplikácia uľahčujúca prepínanie režimov napájania | APLIKÁCIE

Posledné dni sme vám priniesli viacero reportov o skvelých aplikáciach, ktoré sa postupne zjavujú vo Windows Store obchode a jednou z nich je aj PowerPlanSwitcher.

PowerPlanSwitcher je aplikácia, ktorá slúži na jendoduché prepínanie režimov napájania. Po jej inštalácii v oznamovacom okne nájdete jej ikonku, prostredníctvom ktorej je možné prepínať medzi jednotlivými režimami. Nechýbajú ani automatické funkcie prepínania v závilosti od toho či ste napojený na „sieti“ alebo nie.

Zdroj: vlastný

Mimochodom, nechýba ani možnosť vytvorenia si vlastných režimov. Aplikáciu nájdete v obchode cez odkaz nižšie.

PowerPlanSwitcher
PowerPlanSwitcher
Developer: Petrroll
Price: Free

Zdroj: vlastný

 

TIP  Najnovšia veľká aktualizácia pre Windows 10 je už dostupná aj cez Windows Update. Sťahujte!

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehlasujem, že ak mám menej ako 16 rokov, tak som požiadal svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.