Posuň natáčanie videí pomocou smartfónu na úplne inú úroveň. S týmto stabilizátorom sa môžeš rozlúčiť s roztrasenými videami | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Posuň natáčanie videí pomocou smartfónu na úplne inú úroveň. S týmto stabilizátorom sa môžeš rozlúčiť s roztrasenými videami

Posuň natáčanie videí pomocou smartfónu na úplne inú úroveň. S týmto stabilizátorom sa môžeš rozlúčiť s roztrasenými videami

Ak ste nahrávali videá prostredníctvom smartfónu bez stabilizácie, tak ste určite zistili, že vaša ruka nie je taká „pevná“ ako ste si mohli na prvý pohľad myslieť. Nehovor viac o tom, že viacero smartfónov sa pýši stabilizáciou, ale nie vždy je tá pravá orechová.

Keď ste si chceli doteraz kúpiť stabilizátor častokrát ste za neho vysolili niekoľko stoviek €, ale dnes v dobe keď Číňania zaplavujú trh jedným zariadením za druhým sa dajú kúpiť už za pár €. My sme si pre vás dnes pripravili tip na stabilizátor Zhiyun Smooth-Q 3-Axis, ktorý stojí zhruba 120€, ale aj napriek tomu ponúka zaujímavé špecifikácie.

Zdroj: produktová fotografia

Šikovný joystick a viacero režimov nahrávania

Ako môžete vidieť na konštrukcii zariadenia sa nachádza joystick, ktorý plní viacero úloh. Od indikátorov pripojenia cez Bluetooth, stave batérie, prepínania módov či CVT ovládač. Okrem joysticku tento stabilizátor disponuje technológiou Smooth-Q, ktorá znamená prináša možnosť prispôsobenia sa pohybu ruky.  Disponuje aj batériu s kapacitu viac ako 26000mAh, ktorá umožňuje až 12 hodín natáčania po pripojení smartfónu. Doba nabíjania je len niečo menej ako 2 hodiny.

Zdroj: produktová fotografia

PS: porovnali sme za vás ceny vo viacerých e-shopoch. V TomTop.com ho kúpite za niečo menej ako 120€ a je dostupný z EÚ skladu. Cenovo vychádza približne rovnako aj v e-shope  GearBest.com, kde je možné využiť zase doručenie bez DPH či CLA cez „Registred Air Mail“, pri ktorej GearBest v prípade zadržania produktu colnicou vám preplatí DPH (pre uplatnenie ponuky je potrebné kontaktovať technickú podporu GearBestu a poslať im doklad o zaplatení) alebo prostredníctvom doručenia z EÚ skladu, avšak v tomto prípade si budete musieť priplatiť o niečo vyššie poštovné. Voľba je len na vás, ktorý e-shop uprednostňujete. 

TIP  Toto je jeden z najdostupnejších dronov s pokročilými funkciami a s nadpriemernou dobou letu na jedno nabitie. Nepremeškaj túto príležitosť!

Tento stabilizátor nájdeš na odkazoch nižšie. PS: Ideš do toho?

Objednaj si cez Gearbest stabilizátor cez EU Express dopravu a ušetríš na CLE a DPH

Alebo si ho objednaj na TomTop.com z nemeckého skladu

Zdroj: tlačová správa, informácie sú aktuálne k dňu publikovania článku.

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.