Posledná verzia Fitbit UWP aplikácie prináša notifikácie do open bety | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Posledná verzia Fitbit UWP aplikácie prináša notifikácie do open bety

Novinky

Posledná verzia Fitbit UWP aplikácie prináša notifikácie do open bety

Ubehol už nejaký čas, odkedy spoločnosť Fitbit predstavila ich UWP (Universal Windows Platform) aplikáciu. Cieľom bolo zjednodušiť a zlepšiť prácu používateľom ich produktov. To sa im aj v spolupráci s Microsoftom podarilo a tak sa momentálne tešíme open beta testovaniu.

 

Zdroj: vlastný

Fitbit aplikácia prišla s aktualizáciou, na ktorej začala pracovať už minulý rok. Aktualizácia prináša priame prepojenie fitness náramkov a UWP aplikácie pomocou notifikácií. Znamená to, že si cez svoj náramok môžete pozrieť neprijaté hovory, SMS správy, a taktiež aj udalosti vo vašom osobnom kalendári. Táto „vychytávka“ je už vonku nejaký čas, ale zatiaľ bola dostupná iba pre closed beta testerov.

Momentálne je aktualizácia určená pre Windows 10 insider a podporuje iba Windows 10 Creators build 15216, ktorá ešte neuzrela svetlo sveta. Testovatelia však momentálne hlásia, že pokus Fitbit musí doladiť veľa vecí. Situácia sa však časom určite zlepší, keďže Fitbit rozšíril svoj repertoár aj o platformu Windows.

Fitbit
Fitbit
Developer: Fitbit
Price: Free

Zdroj: vlastný, fitbit.com

TIP  OnePlus 6 oficiálne: OLED displej, 8 GB RAM, Snapdragon 845 a podpora Androidu 9
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehlasujem, že ak mám menej ako 16 rokov, tak som požiadal svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.