Populárny hudobný klient z iOS platformy MusicBee je dostupný už aj pre Windows | APLIKÁCIE | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Populárny hudobný klient z iOS platformy MusicBee je dostupný už aj pre Windows | APLIKÁCIE

Apple

Populárny hudobný klient z iOS platformy MusicBee je dostupný už aj pre Windows | APLIKÁCIE

MusicBee, jeden z tých populárnejších hudobných klientov dostupných na iOS platforme sa objavil vo Windows Store obchode, vďaka projektu Centennial.

MusicBee pre Windows ponúka pokročilé možnosti manažovania hudby

MusicBee ponúka intuitívne rozhranie, v ktorom je radosť manažovať, vyhľadávať či prehrávať hudbu. Ponúka aj viacero pokročilých funkcií od automatického označovania, aby ste vyčistili hudobnú knižnicu cez synchronizáciu hudobných albumov s ostatnými zariadeniami (vrátane Android či Windows telefónov) až po podporu prehrávania hudby bez prestávok medzi jednotlivými skladbami či podporu vybraných pluginov pre WinAmp.

PS: a to najlepšie na záver, je dostupný v obchode úplne zadarmo.

MusicBee
MusicBee
Developer: Steven Mayall
Price: Free

Zdroj: vlastný

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Apple

Mohlo by ťa zaujímať
Naše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie