Populárn Paint.NET nájdeme čoskoro vo Windows Store obchode | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Populárn Paint.NET nájdeme čoskoro vo Windows Store obchode

Novinky

Populárn Paint.NET nájdeme čoskoro vo Windows Store obchode

Paint.NET aplikácia ktorá je tu snami už viac ako jednu dekádu by mala čoskoro zavítať do Windows Store obchodu.

Aplikácia pôvodne vznikla ako alternatíva voči editoru od Microsoftu, ktorý nájdeme v podstate v každom Windows PC v základnom balíku. Postupom času sa aplikácia Paint.NET však vyvinula do úplne iného levela a dnes obsahuje viacero profesionálnych funkcionalít. O to viac nás teší, že čoskoro by sa mala táto šikovná aplikácia objaviť v obchode.

Rich Brewster, vývojár tejto aplikácie povedal:

„Je to na vrchole môjho zoznamu. Chystám sa uvoľniť aktualizáciu 4.0.17 a potom sa zameriam na sprístupnenie aplikácie  do obchodu Windows.“

Poslednú verziu aplikácie 4.0.16 môžete stiahnuť na tomto odkaze. Čo sa týka dostupnosti aplikácie v obchode tak Rich presný dátum zatiaľ nešpecifikoval, ale veríme že sa tak stane už čoskoro.

Zdroj: getpaint.com, vlastný

TIP  Prieskumník súborov vo Windowse 10 dostane tmavú tému, ktorá bude vyzerať zaujímavo!

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehlasujem, že ak mám menej ako 16 rokov, tak som požiadal svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.