Populárna FPS strielačka Dead Trigger 2 je dostupná v obchode | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Populárna FPS strielačka Dead Trigger 2 je dostupná v obchode

Windows Hry

Populárna FPS strielačka Dead Trigger 2 je dostupná v obchode

Konečne sme sa dočkali pokračovania známej FPS strielačky Dead Trigger, ktorá je dostupná vo Windows Phone Store už niekoľko dní. Hra je z dielne českej spoločnosti MADFINGER Games, a.s., paradoxom je, že hra nie je lokalizovaná do českého jazyku, ale to určite neuberá na kvalite spracovania hry.

Pre tých, ktorí hru nepoznajú, tak princíp hry je veľmi jednoduchý, postrieľať čo najviac  zombíkov a prežiť.

Dead Trigger 2 - po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu

Dead Trigger 2 – po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu

Hneď v úvode po spustení hry vás privíta skvelý trailer, ktorý vás dostatočne nažhavý až netrpezlivo budete stláčať tlačítko “Play”.   Oproti prvého vydania Dead Trigger hneď na prvý pohľad zbadáte výrazne zmeny. Prvou z nich je zmena ovládania, kedy už sa pohybujete po mape sami, teda už len „nestrieľate“ jak blázni čo bolo typické pre prvé vydanie tejto hry. Druhou výraznou zmenou je posun v grafickom spracovaní, ktorý si dovolím povedať, že momentálne nemá v obchode s hrami konkurenciu. Hru stiahnete v obchode zadarmo a dostupná je pre všetky zariadenia s aspoň 1 GB RAM pamäte.

Ak váhate či hru stiahnuť pozrite si nižšie trailer gameplay, ktorý vás určite presvedčí.

TIP  Tieto hry očakávame v lete 2018, máme sa na čo tešiť?

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows Hry

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.