Populárna aplikácia Speedtest od Ookla je dostupná už aj pre smartfóny | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Populárna aplikácia Speedtest od Ookla je dostupná už aj pre smartfóny

Novinky

Populárna aplikácia Speedtest od Ookla je dostupná už aj pre smartfóny

Jedna z najpopulárnejších aplikácií Speedtest by Ookla, ktorá bola exkluzívne dostupná len pre Windows 10 zariadenia je od včerajšieho dňa dostupná už aj pre Windows 10 Mobile smartfóny. Dostupnosť aplikácie má na svedomí UWP platforma a prináša rovnaké funkcionality ako na počítačoch.

  • Napríklad prostredníctvom aplikácie je možné odmerať rýchlosť internetového pripojenia (download/upload).
  • Umožňuje zobraziť graf konzistentnosti pripojenia v reálnom čase.
  • Odozvu vášho internetového pripojenia.
  • Monitorovanie a testovanie vášho internetového pripojenia.
  • Zdieľať výsledky testovania vášho internetového pripojenia.

Aplikáciu môžete stiahnuť z obchodu cez odkaz nižšie. PS: dostupná je zadarmo.

Speedtest by Ookla
Speedtest by Ookla
Developer: Ookla
Price: Free

Zdroj: vlastný

TIP  V obchode Microsoft Store sa objavili aplikácie ako Google Fotky, Disk, Mapy a Dokumenty. Vydavateľom avšak nie je Google

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.