Ponuka dronov je opäť o niečo širšia. Toto sú najnovšie kúsky, ktoré sú dostupné aj pre bežného Slováka v limitovanej ponuke | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Ponuka dronov je opäť o niečo širšia. Toto sú najnovšie kúsky, ktoré sú dostupné aj pre bežného Slováka v limitovanej ponuke

drone ilustracny obrazok pixabay

Novinky

Ponuka dronov je opäť o niečo širšia. Toto sú najnovšie kúsky, ktoré sú dostupné aj pre bežného Slováka v limitovanej ponuke

Populárny internetový obchod TomTop v spolupráci s výrobcom elektroniky Husban prináša limitovanú ponuku dronov so zľavami až do výšky 50%, z ktorých ten najlacnejší stojí niečo málo nad 50€.

TomTop ponúka drony Hubsan v limitovanej ponuke za uvádzacie ceny

Ak rozmýšľate nad tým, že na Vianoce si doprajete alebo niekomu z vašich blízkych prémiového drona tak by ste nemali premeškať túto limitovanú ponuku,  v ktorej je možné ušetriť aj viac ako 50% z pôvodnej ceny. Prvým takýmto kúskom je model Hubsan H507A, ktorého cena začína niečo málo nad 50€. Tento dron sa môže pochváliť rádiusom doletu až do 100 metrov pričom dokáže zachytiť fotografie či videá prostredníctvom kamery s rozlíšením 720p. Nechýba mu ani GPS konektivita, výškomer či možnosť sledovania živého prenosu z letu prostredníctvom aplikácie.

Jeden z najdostupnejší dronov na trhu s GPS

Druhým dronom, ktorý je dostupný v limitovanej ponuke je Hubsan H502S, ktorého cenovka je o niečo vyššia. Pohybuje sa na úrovni niečo málo pod 90€. Avšak aj napriem tomu sa jedná o skvelú cenu, vzhľadom na to že je momentálne v 50% zľave. Ponúka 6-osovú stabilizáciu a rádius ovládania až do 200m. Pochváliť sa môže aj dobou letu až do 13 minút či ovládačom s 4,3“ obrazovkou. Rozlíšenie kamery je 720p.

Zapáčil sa ti tento dron? Nájdeš ho tu

Najdrahším dronom z tejto ponuky v obchode TomTop je model Hubsan H501S, ktorého cenovka je niečo málo nad 160€. Dostupný je momentálne vo viac ako 40% zľave. Za túto cenu získate skutočne profesionálneho drona, ktorý ponúka kameru s rozlíšením FHD, teda 1080p. Jeho dolet je až do vzdialenosti 300m pričom batéria sľubuje výdrž až do 20 minút letu.

TIP  Ďalšia vlajková loď od Xiaomi by mohla mať údajne vstavaný skener odtlačkov prstov v displeji. Naznačuje to najnovšie video

Tohoto prémiového drona nájdeš tu

Zdroj: TomTop.com, úvodný obrázok: PixaBay.com (ilustračný obrázok)

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.