Ponuka dronov je opäť o niečo širšia. Toto sú najnovšie kúsky, ktoré sú dostupné aj pre bežného Slováka v limitovanej ponuke | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Ponuka dronov je opäť o niečo širšia. Toto sú najnovšie kúsky, ktoré sú dostupné aj pre bežného Slováka v limitovanej ponuke

Novinky

Ponuka dronov je opäť o niečo širšia. Toto sú najnovšie kúsky, ktoré sú dostupné aj pre bežného Slováka v limitovanej ponuke

Populárny internetový obchod TomTop v spolupráci s výrobcom elektroniky Husban prináša limitovanú ponuku dronov so zľavami až do výšky 50%, z ktorých ten najlacnejší stojí niečo málo nad 50€.

TomTop ponúka drony Hubsan v limitovanej ponuke za uvádzacie ceny

Ak rozmýšľate nad tým, že na Vianoce si doprajete alebo niekomu z vašich blízkych prémiového drona tak by ste nemali premeškať túto limitovanú ponuku,  v ktorej je možné ušetriť aj viac ako 50% z pôvodnej ceny. Prvým takýmto kúskom je model Hubsan H507A, ktorého cena začína niečo málo nad 50€. Tento dron sa môže pochváliť rádiusom doletu až do 100 metrov pričom dokáže zachytiť fotografie či videá prostredníctvom kamery s rozlíšením 720p. Nechýba mu ani GPS konektivita, výškomer či možnosť sledovania živého prenosu z letu prostredníctvom aplikácie.

Jeden z najdostupnejší dronov na trhu s GPS

Druhým dronom, ktorý je dostupný v limitovanej ponuke je Hubsan H502S, ktorého cenovka je o niečo vyššia. Pohybuje sa na úrovni niečo málo pod 90€. Avšak aj napriem tomu sa jedná o skvelú cenu, vzhľadom na to že je momentálne v 50% zľave. Ponúka 6-osovú stabilizáciu a rádius ovládania až do 200m. Pochváliť sa môže aj dobou letu až do 13 minút či ovládačom s 4,3“ obrazovkou. Rozlíšenie kamery je 720p.

Zapáčil sa ti tento dron? Nájdeš ho tu

Najdrahším dronom z tejto ponuky v obchode TomTop je model Hubsan H501S, ktorého cenovka je niečo málo nad 160€. Dostupný je momentálne vo viac ako 40% zľave. Za túto cenu získate skutočne profesionálneho drona, ktorý ponúka kameru s rozlíšením FHD, teda 1080p. Jeho dolet je až do vzdialenosti 300m pričom batéria sľubuje výdrž až do 20 minút letu.

Tohoto prémiového drona nájdeš tu

Zdroj: TomTop.com, úvodný obrázok: PixaBay.com (ilustračný obrázok)

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímať
Naše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie