„Pomôž mi vybrať“ je nový nástroj od Microsoftu, ktorý vám poradí pri výbere PC | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

„Pomôž mi vybrať“ je nový nástroj od Microsoftu, ktorý vám poradí pri výbere PC

Novinky

„Pomôž mi vybrať“ je nový nástroj od Microsoftu, ktorý vám poradí pri výbere PC

Výber toho správneho počítača pre mnohých je priam nekonečne zdĺhavým procesom. A to nehovoriac o tých, ktorí nie sú s PC veľkí kamaráti a jednoducho im parametre toho moc nehovoria. Okrem odborných recenzií si moc nepomôžu, teda aspoň doteraz.

Ako vybrať správny počítač

Microsoft niekoľko dní dozadu predstavil celkom zaujímavý nástroj, ktorí umožňuje zjednodušiť celý výber samotného zariadenia (a nie lne toho)– Help Me Choose. Nástroj funguje veľmi jednoducho,  na úvodnej obrazovke si vyberiete s čím potrebujete poradiť.

Zdroj: vlastný

Následne po zvolení vami žiadaného produktu vám vyskočí nová ponuka, kde budete mať viacero možností. Napríklad PC vhodný pre prácu, do školy, surfovanie po internete či vhodný pre hranie hier.

Zdroj: vlastný

Následne potom ako si zvolíte druh zariadenia, ktorý chcete, tak vám aplikácia ponúkne v rámci viacerých okien niekoľko možnosti výberu jednotlivých funkcionalít, ktoré očakávate od svojho PC. Na konci, keď prejdete týmto dotazníkom tak vám vyhodí ponuku zariadení, ktorá je pre vás najvhodnejšia.

Zdroj: vlastný

TIP  Samsung Galaxy S9 a S9+ dostáva ďalšie dve luxusné farby. Ako sa Vám páčia?

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.