Pomocník pri cestovaní po českých diaľniciach: Rekonstrukce D1 | Windowscentrum.sk | Portál o Windows 10
Connect with us

Pomocník pri cestovaní po českých diaľniciach: Rekonstrukce D1

Windows aplikácie

Pomocník pri cestovaní po českých diaľniciach: Rekonstrukce D1

Letné prázdniny sú v plnom prúde a dostať sa do cieľovej destinácie môže byť niekedy náročnejšie ako sa zdá. Dnes si predstavíme šikovného pomocníka „Rekonstrukce D1“, ktorá ponúka prehľad aktuálnych informácií týkajúcich sa prebiehajúcich rekonštrukčných prác na diaľniciach. Samotná aplikácia ponúka čistý a prehľadný dizajn. Je rozdelená do viacerých zložiek ako sú napríklad informácie z sociálnych sietí a informačného portály dopravniinfo.cz. Za aplikácia stojí „Riaditeľstvo silnic a dálnic“.

rek

Parametre pre spustenie: Windows Phone 8+, zdarma, odkaz na stiahnutie

TIP  Nová aktualizácia aplikácie Fotografie je dostupná pre všetkých používateľov, prináša Story Remix a inteligentné vyhľadávanie

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows aplikácie

Kde sa diskutuje

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
This website uses cookies to offer you the best experience online. By continuing to use our website, you agree to the use of cookies.