Pokukávate po tablete? Práve tento je teraz v skvelej ponuke. Prináša procesor INTEL a FULL HD displej s lákavou cenovkou
Connect with us

Pokukávate po tablete? Práve tento je teraz v skvelej ponuke. Prináša procesor INTEL a FULL HD displej s lákavou cenovkou

Novinky

Pokukávate po tablete? Práve tento je teraz v skvelej ponuke. Prináša procesor INTEL a FULL HD displej s lákavou cenovkou

Tablet je šikovná vec, teda aspoň ak bezproblémovo spĺňa vaše potreby pre ktoré ste si ho zaobstarali. Väčšina z nás pri vyberaní tabletu hovorí, že prioritou je pozrenie filmu, prečítanie správ  pri večernom leňošení v posteli a podobne, na čo vám postačí v podstate ten najzákladnejší tablet s cenovkou okolo 100€. To však nie je prípad zariadenie, ktoré sme si pre vás pripravili – Jumper EZpad 4S, ktorý parametrami dobieha oveľa výkonnejšie zariadenia  pričom cenovka v momentálnej akcii v e-shope GearBest vôbec výrazne nezaťaží vašu peňaženku.

Jumper EZPad 4S Pro s cenovkou niečo málo nad 120€ skutočne stojí za zváženie. V útrobách nájdeme totiž nie hocijaký procesor, ale hneď štvorjadrový Intel Cherry Trail X5-Z8350 pracujúci na takte až do 1.92GHz.  Nechýba technológia Intel Boost, ktorá zabezpečuje automatické pretaktovanie procesora v závislosti od potreby výkonu.

Nechýba ani výbava v podobe grafickej karty Intel HD 400 GPU slúžiacej na náročnejšie grafické úlohy ako sú napríklad hry typu Counter Strike, League of Legends a podobne. O multitasking sa stará 4GB DDR3  operačnej pamäte RAM, ktorej sekunduje vnútorná pamäť o veľkosti 64GB s možnosťou rozšírenie o ďalších 128GB.

Zdroj: Youtube

V rámci konektivity nechýba výbava v podobe portov USB (3.0), Micro USB slot, Mini HDMI, 3.5 jack či dock pre externú klávesnicu, ktorá v kombinácii s operačným systémom Windows 10 zo zariadenia vytvorí malý prenosný notebook.

Zdroj: GearBest.com

To najlepšie na záver, veľkosť displeja je 10.6“, ktorú zvýrazňuje FULL HD rozlíšenie (1920 x 1080) bodov. PS: batéria s výdržou 6600 mAh sľubuje 4 až 8 hodín práce so zariadením v závislosti od toho ako budete tablet využívať.

TIP  Xiaomi Redmi 5 Plus aktuálne môžeš získať za podpultovú cenu a najlepšie na tom je, že sa vyhneš plateniu CLA ako aj DPH! Akcia je časovo limitovaná

Tablet nájdete v limitovanej ponuke tu

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.