Pokukávate po dronovi? Nepremeškajte túto akciu na dron Visuo, ktorý aktuálne kúpite za menej ako 35€ | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Pokukávate po dronovi? Nepremeškajte túto akciu na dron Visuo, ktorý aktuálne kúpite za menej ako 35€

Novinky

Pokukávate po dronovi? Nepremeškajte túto akciu na dron Visuo, ktorý aktuálne kúpite za menej ako 35€

Stále nemáte doma drona? Využite aktuálne prebiehajúcu  zľavu na dron VISUO XS809W, ktorý Vám so svojimi inteligentnými funkciami pri lietaní hravo pomôže a jeho cena je momentálne stanovená na neuveriteľných 34,44 Eur za podmienky využitia kupónu “SK7961”

Malý, hravý a hlavne lacný

Napriek jeho nízkej cene, dron ponúka zaujímavú výbavu. HD kamera so širokým pozorovacím uhlom až 120 stupňov, 6-osový gyroskop, ktorý poteší pri nie ideálnych poveternostných podmienkach, alebo parádna batéria, vďaka ktorej dron vydrží vo vzduchu až 10 minút. Vybavený je aj pokročilou WiFi transmisiou, vďaka čomu môžete s týmto malým žihadlom lietať až do vzdialenosti 100m. 

Zdroj: Youtube

Udržiavanie letovej výšky, vrátenie sa pomocou jedného tlačidla alebo možnosť ovládať dron pomocou smartfónu využije takmer každý letec, ktorý chce s dronom spraviť zaujímavé momenty.

Zdroj: Youtube

V neposlednom rade musíme spomenúť prepracovanú aplikáciu pre smartfóny, vďaka ktorej môžete pozorovať živý prenos z kamery a dron aj zároveň ovládať jednoduchými gestami. Pokiaľ Vás dron zaujal, určite si pozrite video nižšie. 

Cena tohto dronu je  nastavená na 34,44€ za podmienky využitia kupónu “SK7961” . Pri zvolení čínskeho skladu sa cenovka zvýši na cca 42, no dopravu máte zdarma. Ale dron v tomto prípade si na drona počkáte o niečo dlhšie.

Tento parádny dron za super cenu nájdeš na stránke Cafago

TIP  Tieto Xiaomi Mi slúchadla môžeš mať vďaka exkluzívnemu kupónu už za menej ako 31€ s doručením zadarmo

Zdroj: TS, úvodný obrázok (Youtube.com)

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.