Poistenci Dôvery majú aplikáciu pre Windows Phone | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Poistenci Dôvery majú aplikáciu pre Windows Phone

Windows aplikácie

Poistenci Dôvery majú aplikáciu pre Windows Phone

To že Windows Phone bol dlhodobo zanedbávaný vývojármi a hlavne väčšími spoločnosťami pôsobiacimi na slovenskom trhu (ako sú napríklad banky) nie je žiadnym tajomstvom. Avšak karta sa pomaly začína otáčať, v poslednej dobe viacero slovenských spoločností spustilo nativne aplikácie určené aj pre Windows Phone. 

Medzi najnovšie spoločnosti, ktoré do svojho portfólia pridávajú aj aplikácie práve pre už viackrát spomínaný operačný systém Windows Phone patrí aj zdravotná poisťovňa  Dôvera, ktorá prináša „mHealth“  – prístup do Vašej zdravotnej karty aj karty Vašich detí, elektronický preukaz poistenca, navigáciu k najbližšej otvorenej pohotovosti, lekárni, či pobočke a nezabudnete vďaka nej ani na preventívne prehliadky.

V aplikácii nájdete napríklad aj Európsky preukaz poistenca, OS s podrobnosťami o návštevách u všetkých lekárov, geolokalizáciu pohotovostí, pobočiek Dôvery, nemocníc atď. a to všetko s otváracími hodinami,…

Aplikáciu nájdete vo Windows Phone Store zadarmo.

Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment
  • turborohlik

    …hm to je paradny nápad ale nepodarilo sa mi tam zaregistrovať moju karticku poistenca ani na 3-4-5krat napriek tomu ze som zadaval informácie ktoré odomna ziadali

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows aplikácie

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
Na zlepšenie kvality chodu webstránky využívame súbory cookies. Prehliadaním stránky nám dávate súhlas s ich využívaním.