Podporujeme petíciu proti redukovaniu kapacity OneDrive | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Podporujeme petíciu proti redukovaniu kapacity OneDrive

Novinky

Podporujeme petíciu proti redukovaniu kapacity OneDrive

Včera sme vám priniesli článok o plánoch Microsoftu, ktorý sa rozhodol radikálne obmedziť kapacitu cloudu OneDrive, ako hlavný dôvod pri tom uviedol, že niektorí jeho používatelia ho využívajú na warez, kde ukladajú nesmierne veľké dátové balíky, ktoré v sumáre u jedného používateľa bezmála dosahujú viac ako 75 TB dát.

Niektorých používateľov tieto plány Microsoftu nenechali chladnými a rozhodli sa konať prostredníctvom online petície cez Change.org, do ktorej sa môžete zapojiť aj vy.

onedrive_peticia

“Drahý Microsoft OneDrive tím,

Najnovšie zmeny zmeny v plánoch objemu dát priniesli množstvo znepokojúcich spáv pre OneDrive a Windows komunitu. Zrušenie nelimitovaného priestoru je fér, ale prečo rozširujete tento trest na všetkých vašich zákazníkov? Vzhľadom k tomu, že nie všetci používatelia nahrávajú také kvantá súborov by mal Microsoft nastaviť rozumný limit (asi 2 TB, čím používatelia budú mať dostatok priestoru a Microsoft náskok pred konkurenciou)….”

Doteraz sa do petície zapojilo 2959 nespokojných zákazníkov, cieľom je dosiahnuť počet 5000 podpisov. Zapojiť sa môžete aj vy prostredníctvom formulára (odkaz), v rámci ktorého môžete vyjadriť svoj aj svoj názor.

TIP  Na Slovensku máme lepší internet ako v USA. Že neveríš? Pozri si aktuálne štatistiky z ktorých padneš na zadok!

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.