Podpora 3D gest? Nástupca Lumie 1020 ich bude mať vo výbave | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Podpora 3D gest? Nástupca Lumie 1020 ich bude mať vo výbave

Novinky

Podpora 3D gest? Nástupca Lumie 1020 ich bude mať vo výbave

Podpora 3D gest? Nástupca Lumie 1020 ich bude mať vo výbave. Na internete sa objavili prvé informácie o pripravovanej Lumii 1030, ktorá by mala byť nasledovníkom 1020. Údajne sa bude môcť pýšiť vylepšeným PureView fotoaparátom, podporou 3G gest, FULL HD rozlíšením, a vnútornou pamäťou 32 GB. Hneď ako budú k dispozícii ďalšie informácie tak Vám ich prinesieme.

NK2
nk3
NK4

nk1

Zdroj: wmmania.cz

Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment
  • Mirko Oravec

    Nech tam daju aspon slot na pamatovku.. To nieje normalne ze v roku 2015 chcu vydat TOP telefon s 32GB bez pamatovky. Mam 930 s 32GB, dam tam jeden 12GB film par fotiek 5 hier a nieje miesto.. (12GB film kvoli google half SBS okuliarom)

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
Na zlepšenie kvality chodu webstránky využívame súbory cookies. Prehliadaním stránky nám dávate súhlas s ich využívaním.