Podarený Youtube klient pre Windows Phone | APLIKÁCIE | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Podarený Youtube klient pre Windows Phone | APLIKÁCIE

Novinky

Podarený Youtube klient pre Windows Phone | APLIKÁCIE

Youtube.com je fenoménom dnešnej doby o to viac nás mrzí absencia originálnej aplikácie od jeho tvorcov pre Windows zariadenia. Avšak to nebráni tretím stranám, aby pracovali na alternatívnych aplikáciách. Jednou z nich je aj YTube for Youtube.

Aplikácia ponúka veľmi priateľské rozhranie ako aj viacero zaujímavých funkcionalít. Ponúka od možnosti prihlásenia sa do vášho Youtube účtu až cez sledovanie vašich obľúbených kanálov, možnosti odkladania prezeraní videá na neskôr, histórie, vytvárania playlistov, sťahovania jednotlivých videí do viacerých formátov až po možnosť prehrávania videí formou „obraz v obraze“.

Aplikácia je v obchode dostupná v dvoch verziách. Prvá, ktorá je zadarmo už asi ako tušíte obsahuje reklamy. Tie nie sú však až tak hrozné, v podstate v aplikácii vás sprevádzať v hornej lište banner odkazujúci na externé stránky. Platená verzia reklamu neobsahuje.

V každom prípade ak hľadáte aplikáciu približujúcu sa k originálnej aplikácii Youtube (na konkurenčnej platforme Android), tak táto nemá od nej až tak ďaleko.

Zdroj: vlastný

TIP  Prieskumník súborov vo Windowse 10 dostane tmavú tému, ktorá bude vyzerať zaujímavo!

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.