Podarená aplikácia na počase pre Windows 10 Mobile
Connect with us

APLIKÁCIE | Počasie vo vrecku s nádychom moderného dizajnu

TIP REDAKCIE

APLIKÁCIE | Počasie vo vrecku s nádychom moderného dizajnu

Dnes si predstavíme šikovnú aplikáciu „Perfect Weather Universal“ slúžiacu na zobrazovanie počasia tak ako v PC tak aj v mobilnej verzii.

Aplikácia Perfect Weather Universal sama o sebe nevyniká svojimi funkcionalitami, hoci ich má dostatok, ba v niektorých prípadoch prečnieva nad konkurenciou, ale výnimočná je hlavne svojím grafickým rozhraním, ktoré z nej robí jednú z najkrajších aplikácii vo Windows obchode.

Perfect Weather Universal – Počase pre Windows telefóny v modernom šate

Ako na obrázkoch nižšie môžete vidieť všetky nevyhnutné informácie (teplota, rýchlosť vetra, tlak, východ/západ slnka,…) sa zobrazujú na hlavnej obrazovke aplikácie. Vo vrchnej časti nájdete predpoveď na nasledujúcich 9 dní. Jedným pohybom ruky zase môžete vidieť aktuálne počasie v danom momente.

Ak sa vám aplikácia na prvý pohľad pozdáva, tak vyskúšať si ju a stiahnuť môžete na cez odkaz nižšie.

perfect weather universal_QR

TIP  Microsoft Store pre Windows 10 a Windows 10 Mobile obdržal aktualizáciu. Prichádza so zmeneným UI a odstránenými nedostatkami
Pokračuj v čítaní

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať TIP REDAKCIE

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.