Počasie Bing | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Windows aplikácie

Počasie Bing

Skvelá aplikácia na zobrazenie aktuálneho počasia

Každý smartphone by mal mať v sebe spolahlivú aplikáciu pre predpoveď počasia, Bing takou aplikáciou je!

Aplikácia Počasie Bing vám pomôže sa pripraviť do akéhokoľvek počasia, vďaka hodinovým, denným a 10 denným predpovediam. Aplikácia ponúka živé dlaždice, plné prekrásnych obrázkov, ktoré sa menia podľa aktuálneho počasia. Lokalitu, ktorá sa vám má zobrazovať si samozrejme môžete nastaviť fixne, ale aj podľa aktuálnej polohy (prostredníctvom GPS). Aplikáciu možno stiahnuť zadarmo s Windows Phone Storu.

pocasie

Požiadavky na spustenie: Windows Phone 8, 512 RAM

api.qrserver.com

TIP  Aplikácia iTunes sa po takmer roku konečne dostáva do obchodu Microsoft Store

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows aplikácie

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.