Najčítanejší Windows 10 portál

Počas predstavenia herného smartfónu Black Shark od Xiaomi sme mohli vidieť (pravdepodobne omylom) aj Xiaomi Mi Band 3 fitnes náramok

Počas včerajšieho dňa sme mohli byť svedkami predstavenia nového herného smartfónu – Xiaomi Black Shark, o ktorom sme vám priniesli report len pred niekoľkými hodinami.

Je toto fintes náramok Xiaomi Mi Band 3?

Lei Jun, zakladateľ spoločnosti Xiaomi ako aj jej CEO nemohol chýbať na predstavení tohto smartfónu, avšak nebo to len on kto bol v merku očí médií, ale aj zariadenia s ktorými tam narábal, resp. prišiel s nimi. Ako môžete vidieť na fotografií nižšie tak viacerým redaktorom sa podarilo zachytiť fitnes náramok na jeho ľavej ruke.

Xiaomi Mi Band 3
Zdroj: gsmarena.com

Nuž, a na základe fotogorafie, ktorú ste mohli vidieť vyššie a vyjadrení CEO spoločnosti Huami Technology (Huang Wang), ktorý v nedávno potvrdil, že Xiaomi Mi Band 2 náramok dostane svojho pokračovateľa tak sa vynorili otázky, je náramok, ktorý mal na roke Lei Jun Xiaomi Mi Band 3?

Zdroj: GSMArena

TIP  Nedávno predstavený Xiaomi Redmi Note 5 môžeš aktuálne získať za bezkonkurenčnú cenu
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.