Phone Insider: odomknite si mobil | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Phone Insider: odomknite si mobil

ŠPEKULÁCIE

Phone Insider: odomknite si mobil

Vo Windows Phone Store sa objavila nová aplikácia pod názvom Phone Insider , ktorá odomkne Váš telefón, vďaka čomu budete mať prístup k neoficiálnym aktualizáciám.  Podobnú funkcionalitu ponúka aj aplikácia Preview for Developers, o ktorej sa hovorí, že by mala byť nahradená práve aplikáciou Phone Insider.   Po stiahnutí aplikácie sa budete musieť registrovať na stránke insider.microsoft.com, prostredníctvom Vášho bežného účtu od Microsoftu. Následne budete mať prístup k neoficiálnym aktualizáciám, ktoré Microsoft vypúšťa pre vývojárov na testovanie.

Na spomínanej stránke  momentálne nájdete množstvo informácií o Windows  10 pre desktopy, s tým, že od 21. januára, kedy bude predstavený Windows 10 pre mobilnú platformu bude pravdepodobne rozšírená práve aj o mobilnú divíziu.

qr-phone-insider

Rozmýšľate aj Vy o tom, že predčasne vyskúšate Windows 10 na Vašom zariadení?

TIP  WhatsApp zavádza v krajinách Európskej únie vekové obmedzenie. Používať ho budú môcť iba ľudia starší ako 16 rokov

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ŠPEKULÁCIE

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.