Phone Insider: odomknite si mobil | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Phone Insider: odomknite si mobil

ŠPEKULÁCIE

Phone Insider: odomknite si mobil

Vo Windows Phone Store sa objavila nová aplikácia pod názvom Phone Insider , ktorá odomkne Váš telefón, vďaka čomu budete mať prístup k neoficiálnym aktualizáciám.  Podobnú funkcionalitu ponúka aj aplikácia Preview for Developers, o ktorej sa hovorí, že by mala byť nahradená práve aplikáciou Phone Insider.   Po stiahnutí aplikácie sa budete musieť registrovať na stránke insider.microsoft.com, prostredníctvom Vášho bežného účtu od Microsoftu. Následne budete mať prístup k neoficiálnym aktualizáciám, ktoré Microsoft vypúšťa pre vývojárov na testovanie.

Na spomínanej stránke  momentálne nájdete množstvo informácií o Windows  10 pre desktopy, s tým, že od 21. januára, kedy bude predstavený Windows 10 pre mobilnú platformu bude pravdepodobne rozšírená práve aj o mobilnú divíziu.

qr-phone-insider

Rozmýšľate aj Vy o tom, že predčasne vyskúšate Windows 10 na Vašom zariadení?

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ŠPEKULÁCIE

Najnovšia video recenzia

Mohlo by ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehliadaním stránky nám alebo našim partnerom dávate súhlas s ich využívaním.