Phoenix Force - oddychová strielačka | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Phoenix Force – oddychová strielačka

Windows Hry

Phoenix Force – oddychová strielačka

Pred mnohými rokmi bola Zem spálená na popol, z ktorého povstal fénix, a našiel zem plnú najrôznejších monštier. Teraz musí vrátiť základné prvky do Stromu Života, aby sa Zem mohla znovu zrodiť. Pomôžete fénixovi poraziť monštrá, a tým obnoviť rovnováhu potrebnú pre znovuzrodenie Zeme?

Phoenix Force –  to je názov zaujímavej “Shoot ’em up” strieľačky od herného štúdia Awoker Games. V hre prstom ovládate svojho fénixa, ktorý zo spodnej časti displeja strieľa do vrchnej časti, kde sa nachádza jeden, alebo viacerí bossovia. Tí proti Vám takisto používajú najrôznejšie zbrane, takže okrem mierenia musíte aj manévrovať, aby Vášho fénixa nezasiahli.

V hre na Vás čaká 100 levelov. S ich postupným zdolávaním sa Vám otvárajú rôzne vylepšenia, napríklad sa Vám zvyšuje rýchlosť. Zároveň odomykáte ďalších fénixov, s novými vlastnosťami. Ďalej v hre tak máte na výber z viacerých fénixov, a keď level neprejdete s jedným, môžete vyskúšať ďalšieho.

Hra miestami celkom slušne potrápi, s pribúdajúcimi levelmi je čoraz náročnejšie sa vyhýbať pred nepriateľskými strelami.

35be4574-55e9-46f5-98b6-1a755beb69a7 e66046d7-6efa-409c-a765-c5409ee3294f f06cc638-374e-492d-8510-19138a9ac4c3 fdad0b30-8772-4844-914c-7dc7f4f72ddb

Zaujme pekné grafické stvárnenie hry, zaujímavý zvukový doprovod, a dobrá hrateľnosť. Pri našom testovaní sme sa však stretli s občasnými pádmi hry po prejdení levelu. Stačilo však hru manuálne vypnúť, znova zapnúť, a pokračovať… Chybu sme vývojárovi ohlásili, tak môžeme v blízkej budúcnosti očakávať opravu.

Aj napriek tomuto drobnému nedostatku Vám odporúčame hru aspoň vyskúšať. V store je dostupná úplne zdarma.

TIP  Kométa zničila legendárny Dusty Depot! Čo všetko prináša nová Season 4 do hry Fortnite?

 

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows Hry

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.