Microsoft iBall Splendo: PC on stick alebo PC na "paličke"
Connect with us

Microsoft iBall Splendo: PC on stick

Novinky

Microsoft iBall Splendo: PC on stick

Microsoft za spolupráce firmy iBall, oznámil vydanie svojho prvého PC stick zariadenia. Tento malý šikovný gadget, ktorý v sebe ukrýva 4 jadrový procesor Intel Atom, 2 GB pamäte RAM, 32 GB vnútornej pamäte s prednastaveným OS Windows 8.1 umožní používateľom pripojiť ho do slotu HDMI vo svojej smart televízii, a zmeniť ju tak na plnohodnotný počítač.

Okrem toho bude disponovať Intel HD grafikou, slotom na microSDXC kartu, USB a microUSB portom, multikanálovým digitálnym audiom, Wifi a Bluetooth verziou 4.0. Dodávaný bude spolu s bezdrôtovou myškou a klávesnicou. Dokonca by mal obsahovať aj mini chladič. Predpokladaná cena je príjemných 140$, čo je v prepočte asi 122€ s ročnou zárukou od výrobcu. Do predaja by sa mal dostať v Júli pre užívateľov Indie, pre nás ostatných je zatiaľ budúcnosť nejasná.
iball-splendo1_647[1]_061915035211

zdroj: digit.in, gadgets.ndtv.com, fossbytes.com

TIP  Smartfón Xiaomi Mi A2 sa objavil v e-shope. Poznáme cenu ako aj špecifikácie. Revolúcia to však nebude

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.