Panos Panay: „Len sa ma nepýtajte na Surface Phone“ | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Panos Panay: „Len sa ma nepýtajte na Surface Phone“

Novinky

Panos Panay: „Len sa ma nepýtajte na Surface Phone“

Microsoft Surface Phone, smatfón o ktorom sa pomaly už píšu „báje“ nadväzujúce na viaceré vyjadrenia o novom zariadení, ktoré má vytvoriť novú kategóriu, doteraz ešte nepoznanú.

Microsoft skutočne na niečom pracuje, viackrát sme to mohli vidieť na sebavodemých vyjadrení ich predstaviteľ, najmä CEO-a spoločnosti – Satya-u, hlavy Surface divízie Meyerson-a či ďalších.

V rámci relácie podcast na Mashable, Panos Panay, ktorý stojí za Surface zariadeniami dostal sadu otázok týkajúcich sa ako inak série zariadení Surface, medzi ktorými nechýbal ani „záhadný telefón“. Mimochodom, v rámci relácie Panos hovoril aj o veciach týkajúcich sa jeho kariéru v spoločnosti či vzťahu so samotným zakladateľom Microsoftu. Vráťme sa však k téme.

„Takže je tu Surface Pro, Surface Book, Surface Studio, Surface Hub, Surface Laptop a Surface Phone, je tak?“ Panos-ova reakcia skutočne stála zato, rozosmial a sa reagoval slovami: „Moji najdrahší, prvých 5 (pozn. redakcie: zariadení) je správnych. Na to posledné zariadenie si však nemôžem spomenúť“.

Samozrejme redaktor reagoval na jeho slovás veselým tónom: „Mojím cieľom v podcaste je niekoho prinútiť plakať, takže vyskúšame to ešte raz…“ na čo Panos reagoval slovami: „Nájdime nejakú inú tému, ale nepýtajte sa ma na telefón.“

Panos pri poslednej reakcii týkajúcej sa telefónu však už skutočne vyzeral unavene. Pravdepodobne už aj on sám má dosť otázok týkajúcich sa zariadenia Surfac Phone, v každom prípade však dúfame, že nie preto žeby Microsoft na jeho vývoj zanevrel.

TIP  Zoznámte sa! Toto je Surface Hub 2 zariadenie, ktoré by mohlo zmeniť spôsob, akým pracujeme!

Zdroj: vlastný, mashtalk

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.