Pako dostal aktualizáciu, pribudli 3 nové mapy | Windowscentrum.sk | Portál o Windows 10
Connect with us

Pako dostal aktualizáciu, pribudli 3 nové mapy

TIP REDAKCIE

Pako dostal aktualizáciu, pribudli 3 nové mapy

Niekoľko mesiacov dozadu sme Vám predstavili návykovú hru pod názvom Pako, v skratke sa jednalo a bláznivú naháňačku, kde Vašou úlohou bolo utiecť pred policajným komandom bez toho, aby ste poškodili Vaše auto. V aktualizácii vývojári prinášajú tri nové prostredia „Oldtown“ , „Deser Rally“ a „Arena“. Celkovo hra momentálne ponúka až 6 prostredí.V prípade ak hru ešte nepoznáte, nižšie si môžete pozrieť gameplay.

Ak Vás hra zaujala a nemáte ju ešte stiahnutú, nájdete ju na tejto tu: Windows Storedostupná je pre všetky telefóny s 512 RAM a Windows Phone 8 a vyššie.

Zdroj: windowcentral.com

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať TIP REDAKCIE

Kde sa diskutuje

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
This website uses cookies to offer you the best experience online. By continuing to use our website, you agree to the use of cookies.