Pako dostal aktualizáciu, pribudli 3 nové mapy | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Pako dostal aktualizáciu, pribudli 3 nové mapy

TIP REDAKCIE

Pako dostal aktualizáciu, pribudli 3 nové mapy

Niekoľko mesiacov dozadu sme Vám predstavili návykovú hru pod názvom Pako, v skratke sa jednalo a bláznivú naháňačku, kde Vašou úlohou bolo utiecť pred policajným komandom bez toho, aby ste poškodili Vaše auto. V aktualizácii vývojári prinášajú tri nové prostredia „Oldtown“ , „Deser Rally“ a „Arena“. Celkovo hra momentálne ponúka až 6 prostredí.V prípade ak hru ešte nepoznáte, nižšie si môžete pozrieť gameplay.

Ak Vás hra zaujala a nemáte ju ešte stiahnutú, nájdete ju na tejto tu: Windows Storedostupná je pre všetky telefóny s 512 RAM a Windows Phone 8 a vyššie.

Zdroj: windowcentral.com

TIP  Tento dron Ťa dostane svojou veľkosťou a bohatou dávkou funkcií. Cena je pritom iba pár €

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať TIP REDAKCIE

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.