Ovládajte hudbu jednoduchšie | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Ovládajte hudbu jednoduchšie

Návody

Ovládajte hudbu jednoduchšie

Dnes si predstavíme ďalší jednoduchý, ale veľmi praktický tip, ktorý Vám spríjemní a zjednoduší používanie Vašej Lumie. Ak máte radi hudbu, a často ju počúvate z rádia, hudobného prehrávača, alebo niektorej zo streamovacích služieb, určite poznáte, keď potrebujete hudbu na chvíľku zastaviť, prípadne chcete preskočiť na ďalšiu skladbu. Musíte telefón vybrať z vrecka, prípadne z púzdra, a potom ho tam zasa naspäť vkladať – NEMUSÍTE! Stačí, ak používate originálnu handsfree sadu, a môžete využívať praktické skratky, pomocou tlačidla prijatia hovoru, umiestnené na mikrofóne handsfree sady.

-Stlačte 1x pre zastavenie hudby/ pustenie hudby

-Stlačte 2x rýchlo po sebe pre preskočenie na ďalšiu skladbu

Tento trik by mal fungovať len s originálnou sadou od Nokie, ale už som sa stretol s tým, že fungoval aj handsfree od iných výrobcov. Napríklad Samsung nefungoval, ale HTC áno. Dá sa využiť prakticky vo všetkých hudobných prehrávačoch, ktoré som skúšal, tak isto aj v streamovacích službách, ako sú Spotify alebo Youradio.

Poznáte tento trik? Používate ho? Majitelia iných zariadení s Windows phone, funguje aj Vám? Napíšte nám do komentárov.

Som zanieteným používateľom zariadení s OS Windows. Na tejto platforme ma najviac zaujali široké možnosti jej uplatnenia, skvelé prepojenie medzi zariadeniami, odladenosť systému a v neposledom rade aj vysoká podpora konkurenčných OS.

4 komentáre

Mohlo by ťa tiež zaujímať Návody

Najnovšia video recenzia

Mohlo by ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehliadaním stránky nám alebo našim partnerom dávate súhlas s ich využívaním.