Ovládajte hudbu jednoduchšie | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Ovládajte hudbu jednoduchšie

Návody

Ovládajte hudbu jednoduchšie

Dnes si predstavíme ďalší jednoduchý, ale veľmi praktický tip, ktorý Vám spríjemní a zjednoduší používanie Vašej Lumie. Ak máte radi hudbu, a často ju počúvate z rádia, hudobného prehrávača, alebo niektorej zo streamovacích služieb, určite poznáte, keď potrebujete hudbu na chvíľku zastaviť, prípadne chcete preskočiť na ďalšiu skladbu. Musíte telefón vybrať z vrecka, prípadne z púzdra, a potom ho tam zasa naspäť vkladať – NEMUSÍTE! Stačí, ak používate originálnu handsfree sadu, a môžete využívať praktické skratky, pomocou tlačidla prijatia hovoru, umiestnené na mikrofóne handsfree sady.

-Stlačte 1x pre zastavenie hudby/ pustenie hudby

-Stlačte 2x rýchlo po sebe pre preskočenie na ďalšiu skladbu

Tento trik by mal fungovať len s originálnou sadou od Nokie, ale už som sa stretol s tým, že fungoval aj handsfree od iných výrobcov. Napríklad Samsung nefungoval, ale HTC áno. Dá sa využiť prakticky vo všetkých hudobných prehrávačoch, ktoré som skúšal, tak isto aj v streamovacích službách, ako sú Spotify alebo Youradio.

Poznáte tento trik? Používate ho? Majitelia iných zariadení s Windows phone, funguje aj Vám? Napíšte nám do komentárov.

Som zanieteným používateľom zariadení s OS Windows. Na tejto platforme ma najviac zaujali široké možnosti jej uplatnenia, skvelé prepojenie medzi zariadeniami, odladenosť systému a v neposledom rade aj vysoká podpora konkurenčných OS.

4 komentáre
 • Jozo

  Ja mám sluchatka zo sony xperia T a tiež mi to funguje a staršie z nokie nie 😀

  • Jakub Vrana

   Je to také zvláštne, ja som tiež nedávno skúšal jednu staršiu HF sadu NOKIA, a nešlo to…a HTC fungovali. Ale tie, ktoré sú dodávané s telefónom fungujú spoľahlivo

   • Jozef

    to boli WH700 ,ale oni mi v ničom nešli len v mobiloch so symbianom

   • Jozo

    končne som sa prihlásil boli to Wh 700 ale nechceli isť v ničom len v nokiach so symbianom inak mali všade skreslený zvuk

Mohlo by ťa tiež zaujímať Návody

Mohlo by ťa zaujímať




To Top
Na zlepšenie kvality chodu webstránky využívame súbory cookies. Prehliadaním stránky nám dávate súhlas s ich využívaním.