Outlook na Android prináša možnosť úpravy kontaktov | APLIKÁCIE | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Outlook na Android prináša možnosť úpravy kontaktov | APLIKÁCIE

ANDROID

Outlook na Android prináša možnosť úpravy kontaktov | APLIKÁCIE

Outlook na Android prináša možnosť úpravy kontaktov | APLIKÁCIE

Už v júni oznámil Microsoft, že pridá do mobilnej aplikácie Outlook manažment kontaktov. A tak aj spravili. Odteraz si môžete vo svojej Android Outlook aplikácií pridať a upraviť vaše Outlook.comOffice365.com kontakty. Podpora pre Google kontakty príde už onedlho.

zdroj: mspoweruser.com

Na vytvorenie nového kontaktu v Outlook, stačí kliknúť na kartu “Ľudia” a tam kliknúť na tlačítko” + “. Môžete rovnako aktualizovať ich doterajšie informácie pomocou tlačítka “Upraviť informácie“. Outlook sa plne synchronizuje s vašou predvolenou aplikáciou na kontakty. To znamená, že môžete pridať alebo aktualizovať kontakty priamo cez túto aplikáciu. Tieto zmeny sa zobrazia aj vo všetkých e-mailových službách, ktoré sú zosynchronizované. Aby ste zapli synchronizáciu, otvorte “Nastavenia“a odkliknite “Synchronizovať kontakty“.

Aplikácia je dostupná v Obchode Play.

zdroj: mspoweruser.com

TIP  Motorola sa zaraďuje medzi spoločnosti ako Microsoft a Samsung. Dala si patentovať skladací smartfón
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.