Outlook kalendár dostáva hŕstku nových inteligentných funkcií | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Outlook kalendár dostáva hŕstku nových inteligentných funkcií

Novinky

Outlook kalendár dostáva hŕstku nových inteligentných funkcií

Microsoft pred pár dňami priniesol opäť zopár naozaj zaujímavých funkcií pre Outlook kalendár. Spolu s dvomi hlavnými inteligentnými funkciami, prináša vylepšenia už pre existujúce funkcie. V prvom rade, Microsoft pridáva pokročilé inteligentné plánovanie, ktoré má na starosti digitálna pomocníčka Cortana. Táto nová funkcia je poskytovaná službu Calendar.help, ktorá bola vytvorená na technológií od spoločnosti Genee, ktorú Microsoft minulý rok kúpil. Použitím Calendar.help môžu používatelia jednoducho poslať Cortane (cortana@calendar.help) kópiu emailu, v ktorom sa nachádzajú informácie napríklad o čase, dátume a mieste kde sa máte stretnúť. Cortana automaticky tieto údaje vpíše do Vášho Outlook kalendára.

Zdroj: mspoweruser.com

Taktiež prichádza oficiálny štart zdieľaného kalendára s rodinou. Microsoft túto funkciu priniesol v Insider buildoch už v apríli tohto roku. Ide o jednoduché zdieľanie kalendára s Vašou rodinou. Do kalendára môže zasahovať celá rodina, vpisovať nové udalosti alebo meniť ich časy a dátumy. Do kalendára boli taktiež pridané ďalšie zaujímavé funkcie, napríklad ako automatické pridávanie rezervácií na večeru alebo podpora nových jazykov, športov a tímov v záujímavých kalendároch (Interesting calendars).

Zdroj: mspoweruser.com

TIP  Facebook začal uvoľňovať novú funkciu, ktorú nájdeme aj na známom fóre Reddit. Váš názor budú môcť ohodnotiť ďalší používatelia
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.