Outlook E-mail a Kalendár pre Windows 10 Mobile dostal aktualizáciu. Pozrite sa čo prináša | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Outlook E-mail a Kalendár pre Windows 10 Mobile dostal aktualizáciu. Pozrite sa čo prináša

Windows aplikácie

Outlook E-mail a Kalendár pre Windows 10 Mobile dostal aktualizáciu. Pozrite sa čo prináša

Microsoft včera aktualizoval aplikáciu Outlook E-mail a Kalendár, v ktorej po novom nájdete šikovnú funkciu „vrátiť späť“ v prípade zmazania e-mailu a novú úvodnú obrazovku „čo je nové“.

Zatiaľ čo nová funkcionalita vrátiť späť nie je nič prelomové (s touto funkciou prišiel ako prvý e-mailový klient Google), tak nová úvodná obrazovka je zaujímavým vylepšením, vďaka ktorému sa dozviete o novinkách, ktoré prinášajú najnovšie aktualizácie.

outlook

© Windowscentral.com

Aplikácia je dostupná v obchode zadarmo, nájdete ju na odkaze nižšie.

outlook_QR

TIP  Valve Steam Link aplikácia je dostupná v obchode pre Android zariadenia. Takto môžete streamovať hry ako aj PC do vášho smartfónu!
Pokračuj v čítaní

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows aplikácie

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.