OUKITEL U11 je dostupný v limitovanej ponuke. Prináša výkon vyššej triedy za rozumnú cenu | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

OUKITEL U11 je dostupný v limitovanej ponuke. Prináša výkon vyššej triedy za rozumnú cenu

ANDROID

OUKITEL U11 je dostupný v limitovanej ponuke. Prináša výkon vyššej triedy za rozumnú cenu

OUKITEL sa v poslednej dobre rozbehol s novými zariadeniami a tým najnovším je OUKITEL U11 Plus, ktorý sa v týchto dňoch dostáva do predaja za promo cenu necelých 150€, pričom výbavou ho možno radiť medzi drahšie zariadenia.

Najväčším triumfom tohto zariadenia je veľký 5,7“ FULL HD LCD displej, ktorý sa chváli vysokou hustotou pixelov  a bohatým zobrazovaním farieb. Na prednej strane ešte nájdeme kameru s netradične vysokým rozlíšením – 16MP a LED diódou.

Zdroj: GearBest.com

Na zadnej strane zariadenia tak isto 16MP kamera, ale aj skener odtlačkov prstov s reakčnou dobou 0,1 sekundy či dizajn krytu v tvare letokruhov.

Zdroj: GearBest.com

Výrobca zjavne nešetril na dizajne zariadenia, totiž prednú a zadnú stranu spája kovový rámček, ktorý bol opracovaný CNC frézovaním.

Avšak, aby so smartfónom dobre dalo pracovať potrebuje aj dostatočnú výbavu, ktorá v tomto prípade určite nechýba, veď posúďte sami. V útrobách zariadenia nájdeme osemjadrový procesor MediaTek MT6750T s jadrami pracujúcimi na takte 1,5GHz, ktorému sekunduje grafický chip ARM Mali-T860 spolu so 4GB operačnej pamäte RAM a 64GB úložným priestorom s možnosťou rozšírenia o ďalších 128GB.

Zdroj: GearBest.com

Mimochodom smartfón vás poteší aj vysokokapacitnou batériou o veľkosti 3 700mAh, ktorá by podľa slov OUKITELu mala vydržať celý deň aktívneho používania (v standby režime až 300 hodín). Z hľadiska software nájdeme v zariadení nainštalovaný najnovší operačný systém Android vo verzii 7.0 Nougat. Zariadenie si môžete pozrieť na odkaze nižšie za zníženú cenu, niečo málo pod 150€ aj spolu s poštovným.

TIP  Čítačka odtlačku prsta je stále najviac populárna. Ľudia iným technológiám neveria?

Zdroj: Tlačová správa

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.