OUKITEL U11 je dostupný v limitovanej ponuke. Prináša výkon vyššej triedy za rozumnú cenu | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

OUKITEL U11 je dostupný v limitovanej ponuke. Prináša výkon vyššej triedy za rozumnú cenu

ANDROID

OUKITEL U11 je dostupný v limitovanej ponuke. Prináša výkon vyššej triedy za rozumnú cenu

OUKITEL sa v poslednej dobre rozbehol s novými zariadeniami a tým najnovším je OUKITEL U11 Plus, ktorý sa v týchto dňoch dostáva do predaja za promo cenu necelých 150€, pričom výbavou ho možno radiť medzi drahšie zariadenia.

Najväčším triumfom tohto zariadenia je veľký 5,7“ FULL HD LCD displej, ktorý sa chváli vysokou hustotou pixelov  a bohatým zobrazovaním farieb. Na prednej strane ešte nájdeme kameru s netradične vysokým rozlíšením – 16MP a LED diódou.

Zdroj: GearBest.com

Na zadnej strane zariadenia tak isto 16MP kamera, ale aj skener odtlačkov prstov s reakčnou dobou 0,1 sekundy či dizajn krytu v tvare letokruhov.

Zdroj: GearBest.com

Výrobca zjavne nešetril na dizajne zariadenia, totiž prednú a zadnú stranu spája kovový rámček, ktorý bol opracovaný CNC frézovaním.

Avšak, aby so smartfónom dobre dalo pracovať potrebuje aj dostatočnú výbavu, ktorá v tomto prípade určite nechýba, veď posúďte sami. V útrobách zariadenia nájdeme osemjadrový procesor MediaTek MT6750T s jadrami pracujúcimi na takte 1,5GHz, ktorému sekunduje grafický chip ARM Mali-T860 spolu so 4GB operačnej pamäte RAM a 64GB úložným priestorom s možnosťou rozšírenia o ďalších 128GB.

Zdroj: GearBest.com

Mimochodom smartfón vás poteší aj vysokokapacitnou batériou o veľkosti 3 700mAh, ktorá by podľa slov OUKITELu mala vydržať celý deň aktívneho používania (v standby režime až 300 hodín). Z hľadiska software nájdeme v zariadení nainštalovaný najnovší operačný systém Android vo verzii 7.0 Nougat. Zariadenie si môžete pozrieť na odkaze nižšie za zníženú cenu, niečo málo pod 150€ aj spolu s poštovným.

TIP  Xiaomi pripravuje tablet Xiaomi Mi Pad 4, ktorý opäť ponúkne skvelý výkon za dostupnú cenu

Zdroj: Tlačová správa

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.