Otestujte si svoj počítač či zvládne virtuálnu realitu | APLIKÁCIE | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Otestujte si svoj počítač či zvládne virtuálnu realitu | APLIKÁCIE

Novinky

Otestujte si svoj počítač či zvládne virtuálnu realitu | APLIKÁCIE

Už to budú takmer dva roky odkedy boli predstavené prvé VR Headsety ako Oculus Rift a HTC Vive. Odvtedy na trh sa dostalo viacero obdobných produktov, napríklad Lenovo predstavilo začiatkom roka svoj vlastný VR Headset pre Windows 10. Avšak stále sa cenovo pohybujú relatívne vysoko. Bavíme sa o cenách okolo 400 až 1000€. Na druhej strane keď cenovú politiku porovnáme s minulosťou sú tam vidieť badateľné zmeny. V každom prípade VR Headsety sú dnes dostupnejšie a pravdepodobne do budúcna ich cena bude klesať.

Odporúčané špecifikácie pre VR Headset

Odporúčané špecifikácie pre VR Headset sa môžu čiastočne líšiť v závislosti od konkrétne headsetu. Vo všeobecnosti však platí, že staršie počítače si moc neškrtnú. Mnohým PC používateľom samotné špecifikácie ani až tak veľa nepovedia. Jednoducho ľudia sú čoraz viac len „konzumentmi“ ako odborníkmi. A preto vám dávame do pozornosti celkom zaujímavú aplikáciu v dostupnú v rámci Microsoft Obchodu – Windows Mixed Reality PC Check, prostredníctvom ktorej v priebehu niekoľkých sekúnd zistíte kde má váš počítač ešte medzery.

Windows Mixed Reality PC Check
Windows Mixed Reality PC Check
Developer: Microsoft Corporation
Price: Free

Zdroj: vlastný

TIP  Spoločnosť Microsoft zavádza časovú OS v aplikácii fotografie všetkým používateľom Windowsu 10

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.