Oprava chýb vo včerajšej aktualizácii
Connect with us

Oprava chýb vo včerajšej aktualizácii

Windows 10 Mobile

Oprava chýb vo včerajšej aktualizácii

Včera prebehla opravná aktualizácia pre Windows telefóny, hoci pôvodne som sa potešil, že to bola už GDR2 aktualizácia, ktorá sa začala objavovať v Poľsku. No nebola, bola to “len” aktualizácia, ktorá opravovala nejaké chyby hlavne reštart zariadenia, ktorý mohol byť spustený náhodne.

číselné označenie aktualizácie

číselné označenie aktualizácie

V priloženom obrázku uvidíte číselné označenie aktualizácie, ktoré sa nezhoduje s číslom GDR2 v Poľsku a ani za názvom update nieje číslo 2. Na redakčnom telefóne sme si všimli, viaceré opravy chýb. Pri spustení hornej lišty prestala svietiť kolónka mobilné dáta, ktorá predtým svietila aj keď boli dáta vypnuté. Zamŕzanie obrazovky Glance screen pri nektorých živých dlaždiciach sa už nevyskytuje, to však bola chyba niektorých vývojárov, ktorý odflákli vývoj a ako vidno, Microsoft to nejak vyriešil. ďalšiu chybu, ktorú sme si všimli, že Microsoft odstránil je chyba, ktorá sa vyskytovala hlavne keď bolo priveľa živých dlaždíc na ploche telefónu, kedy nie vždy telefón správne reagoval na dvojité poklepanie po obrazovke a sa nerozsvietil.

wp_ss_20150619_0001

Inštalácia aktualizácie

Aktualizácia informovala o riešení problémov s reštartovaním zariadení, avšak my sme sa s týmto problémom nestretli, hoci viacerí z vás v predošlom článku spomínali, že sa s týmto problémom stretli. Dnes, sa objavila táto aktualizácia aj na ďalšom modely od Nokie a to konkrétne na Lumii 930. Ako vidno, Microsoft túto chybu neberie na ľahkú váhu a predpokladáme, že v priebehu dneška alebo najbližších dní by aktualizácia mala byť dostupná aj pre ostatné zariadenia.

TIP  Je Surface Phone stále vo vývoji? Napovedajú tomu nové referencie nachádzajúce sa vo Windows 10

2 komentáre

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows 10 Mobile

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.