Opera Mini dostala aktualizáciu, ktorá výrazne mení vzhľad | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Opera Mini dostala aktualizáciu, ktorá výrazne mení vzhľad

Windows aplikácie

Opera Mini dostala aktualizáciu, ktorá výrazne mení vzhľad

Obľúbený prehliadač Opera Mini bol dnes aktualizovaný a čo čert nechcel, aktualizácia prinieslo nový moderný vzhľad, ktorý robí z tohto prehliadača jednu z najkrajších alternatív k Internet Exploreru vo Windows Phone Store.  Samozrejme vývojári z dielne Opera Software nám ešte  niečo k tomuto výraznému update-u pribalili. Medzi hlavnými novinkami pribudol napríklad prehľad ušetrených dát, nové nastavenia a nové prepínanie stránok.

Opera Mini pre Windows Phone. Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu

Opera Mini pre Windows Phone. Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu.

TIP  Prieskumník súborov vo Windowse 10 dostane tmavú tému, ktorá bude vyzerať zaujímavo!

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

3 komentáre

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows aplikácie

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.