Opera Mini dostala aktualizáciu, ktorá výrazne mení vzhľad | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Opera Mini dostala aktualizáciu, ktorá výrazne mení vzhľad

Windows aplikácie

Opera Mini dostala aktualizáciu, ktorá výrazne mení vzhľad

Obľúbený prehliadač Opera Mini bol dnes aktualizovaný a čo čert nechcel, aktualizácia prinieslo nový moderný vzhľad, ktorý robí z tohto prehliadača jednu z najkrajších alternatív k Internet Exploreru vo Windows Phone Store.  Samozrejme vývojári z dielne Opera Software nám ešte  niečo k tomuto výraznému update-u pribalili. Medzi hlavnými novinkami pribudol napríklad prehľad ušetrených dát, nové nastavenia a nové prepínanie stránok.

Opera Mini pre Windows Phone. Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu

Opera Mini pre Windows Phone. Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu.

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

3 komentáre
 • Rav

  vice bych ocenil, kdyby pridali sycnchronizaci…

 • prcoff

  výzorom je síce krajšia, ale stratila pôvodnú funkčnosť. Zoomovanie poklepaním na text sa zmenilo, pri skrolovaní stránky viditeľne seká a čo je úplne najhoršie nepamätá si posledný stav, otvorených okien po znovuotvorení aplikácie.

  • anonym

   Ja zase nechapem ked otvorim napr tuto stranku cez operu tak je rozhadzane

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows aplikácie

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
Na zlepšenie kvality chodu webstránky využívame súbory cookies. Prehliadaním stránky nám dávate súhlas s ich využívaním.