Opera Mini bola odstránená z obchodu | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Opera Mini bola odstránená z obchodu

Novinky

Opera Mini bola odstránená z obchodu

Opera mini, jeden z najznámejších internetových browserov nie len na desktopoch, ale aj na mobilnej platforme bol dnes odstránený z Windows Phone Storu bez oficiálneho vyjadrenia developera. Podľa portáli windowscentral.com údajne problém bol pri spúšťaní aplikácie, kedy Opera mini vyhadzovala „neočakávanú chybu“.

opera

Avšak Operu by sme mohli v Windows Phone Store Store nájsť už čoskoro. Developer prostredníctvom sociálnej siete Twitter napísal, že pracuje na nahratí aplikácie (v beta verzii) do obchodu.

 

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Najnovšia video recenzia

Mohlo by ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehliadaním stránky nám alebo našim partnerom dávate súhlas s ich využívaním.