Opera Mini bola odstránená z obchodu | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Opera Mini bola odstránená z obchodu

Novinky

Opera Mini bola odstránená z obchodu

Opera mini, jeden z najznámejších internetových browserov nie len na desktopoch, ale aj na mobilnej platforme bol dnes odstránený z Windows Phone Storu bez oficiálneho vyjadrenia developera. Podľa portáli windowscentral.com údajne problém bol pri spúšťaní aplikácie, kedy Opera mini vyhadzovala „neočakávanú chybu“.

opera

Avšak Operu by sme mohli v Windows Phone Store Store nájsť už čoskoro. Developer prostredníctvom sociálnej siete Twitter napísal, že pracuje na nahratí aplikácie (v beta verzii) do obchodu.

 

TIP  Internetový obchod Alza.sk postihol veľký výpadok! Nefunguje výdaj objednávok ani infolinka

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.