Opera Mini bola odstránená z obchodu | Windowscentrum.sk | Portál o Windows 10
Connect with us

Opera Mini bola odstránená z obchodu

Novinky

Opera Mini bola odstránená z obchodu

Opera mini, jeden z najznámejších internetových browserov nie len na desktopoch, ale aj na mobilnej platforme bol dnes odstránený z Windows Phone Storu bez oficiálneho vyjadrenia developera. Podľa portáli windowscentral.com údajne problém bol pri spúšťaní aplikácie, kedy Opera mini vyhadzovala „neočakávanú chybu“.

opera

Avšak Operu by sme mohli v Windows Phone Store Store nájsť už čoskoro. Developer prostredníctvom sociálnej siete Twitter napísal, že pracuje na nahratí aplikácie (v beta verzii) do obchodu.

 

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment
  • Milanko Hurkala

    Odstraneny bol aj teamviewer a vlc remote. Všetky vcetne Opery sú opäť v store.

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Kde sa diskutuje

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
This website uses cookies to offer you the best experience online. By continuing to use our website, you agree to the use of cookies.