OnePlus 6T s all-screen displejom a vysúvacou selfie kamerou? Potencionálny zabijak prémiových smartfónov | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

OnePlus 6T s all-screen displejom a vysúvacou selfie kamerou? Potencionálny zabijak prémiových smartfónov

ANDROID

OnePlus 6T s all-screen displejom a vysúvacou selfie kamerou? Potencionálny zabijak prémiových smartfónov

Čínski výrobcovia smartfónov zväčša nepatria ku najväčším priekopníkom na trhu. Vo väčšine prípadov idú v šľapajách veľkých technologických gigantov a po predstavení nových prémiových smartfónov prídu so svojimi “podobnými” kúskami. Česť výnimkám ako Vivo NEX S, ktorý ako prvý prišiel s all-screen displejom a vysúvacou kamerou, no vo svete nezožal takmer žiadny úspech. Sú ale podobné technológie víziou budúcnosti? Podľa viacerých internetových portálov a dizajnérov áno. Práve takáto spolupráca najnovšie vyústila v zaujímavý video-koncept smartfónu OnePlus 6T, ktorý by mal podľa dizajnéra prísť s viacerými technologickými vychytávkami.

Presýtený najnovšími technologickými výdobytkami

Viac vo väčšine prípadov neznamená lepšie a najnovší koncept smartfónu OnePlus 6T je toho typickým príkladom. Autori videa do svojho diela narvali všetku dostupnú technológiu. All-screen displej s implementovanou čítačkou odtlačkov prstov a vysúvacou dual-lens selfie kamerou. I keď je obrovský displej veľkou výhodou, vysúvacie selfie kamery zrejme nebudú populárne a vo svete smartfónov si svoje “teplé” miesto nenájdu.

Reálna verzia smartfónu bude určite výrazne odlišná

Je takmer jasné, že spoločnosť OnePlus nepredstaví svoju novú vlajkovú loď v takejto podobe a radšej sa bude držať klasického dizajnu. OnePlus 6T bude zrejme iba vylepšenou verziou momentálneho smartfónu OnePlus 6, ktorý je vo svete naozaj populárny a stal sa akousi voľbou pre zákazníkov, ktorí nechcú vysoliť takmer 1000 eur za smartfón, no stále si chcú užívať výhody a vysoký výkon prémiového smartfónu.

TIP  Panos Panay v interview opäť mieša karty. Ako to je teda s Andromedou / Surface Phone?

Čo vravíte na tento koncept? Myslíte si, že sa bude dizajn smartfónov uberať takýmto smerom alebo je vysúvacia selfie kamera iba akýmsi výstrelom do tmy?

Zdroj: wcftech.com, úvodný obrázok (Youtube – Science and Knowledge)

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.