ONEPLUS 6 údajne príde s podobnou technológiou rozpoznávania tváre ako má iPhone X | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

ONEPLUS 6 údajne príde s podobnou technológiou rozpoznávania tváre ako má iPhone X

OnePlus

ANDROID

ONEPLUS 6 údajne príde s podobnou technológiou rozpoznávania tváre ako má iPhone X

Nuž, keď sa povie iPhone X tak každého človeka, ktorý aspoň čiastočne sleduje svet technológií napadne rozpoznávanie tváre (takzvané FACE ID). Vyzerá to tak, že táto funkcia nebude naďalej len výsadou spoločnosti Apple, ale osvojí si ju prichádzajúca vlajková loď ONEPLUS 6.

ONEPLUS 6 údajne príde s technológiou rozpoznávania tváre

Server Android Marvel prišiel s informáciami hovoriacimi o tom, že ONEPLUS 6 smartfón dostane do vienka technológiu rozpoznávania tváre, ktorá by sa mala riešeniu od Apple prinajmenšom vyrovnať. Narozdiel tak od aktuálneho riešenia, ktoré nájdeme v ONEPLUS 5 smartfóne by rozoznávanie nemalo prebiehať len za pomoci prednej kamery, ktoré pri zlých svetelných podmienkach nefunguje ideálne, ale za pomoci infračerveného senzoru.

V každom prípade uvidíme či sa podarí tomuto čínskemu gigantovi vyvinúť technológiu, ktorá by bola hodná súboja s riešením Apple. Treba však dodať, že ONEPLUS stojí za aktuálne jedným z najvýkonnejších smartfónov na trhu – 5T, ktoré svojou cenou je hlboko pod zariadeniami ako iPhone 8/X, Samsung Galaxy S8/Edge a ďalšie.

Zdroj: GizChina, úvodný obrázok: Youtube (CJ HD)

TIP  Známy Youtuber našiel utopený iPhone X v rieke. Bol funkčný aj po 2 týždňoch. PS: jeho majiteľka sa nepotešila ani tak telefónu, ale úplne dačomu inému

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.