OneDrive v lete dostane zjednodušené rozhranie zdieľania na PC a Mac
Connect with us

OneDrive v lete dostane zjednodušené rozhranie zdieľania na PC a Mac

Novinky

OneDrive v lete dostane zjednodušené rozhranie zdieľania na PC a Mac

Počas virtuálneho summitu SharePoint Microsoft uviedol niekoľko vylepšení zdieľania, na ktoré sa môžu užívatelia OneDrive na PC a Mac tešiť už v lete. S cieľom zjednodušiť skúsenosti so zdieľaním chystá Microsoft zmeny, ktoré vám teraz umožnia jednoducho zdieľať súbory Office 365 z prieskumníka súborov s jednoduchou sadou ovládacích prvkov a oprávnení.

Perfektný vizuál

Skúsenosť so zdieľaním bola zjednodušená, takže teraz môžete zdieľať súbor alebo priečinok s konkrétnymi ľuďmi alebo poslať odkaz, ktorý umožní prístup každému, kto to potrebuje, či už vo vašej organizácii alebo mimo nej. Okrem toho môžete teraz sami spravovať, ako dlho bude prístup povolený, a môžete tiež ľahko prezerať a upravovať povolenia, ktoré ste udelili. Nová skúsenosť so zdieľaním je rovnaká, či už zdieľate cez web, v prieskumníkovi vo Windows 10 a Windows 7 alebo cez Finder na Macu.

Zdroj: blogs.office.com

Nové rozhranie má pekný vizuál a ide ruka v ruke s ďalším veľkým vylepšením, ktoré prichádza do OneDrive s návratom Zástupcov, teraz nazývaných Súbory na požiadanie. Microsoft minulý týždeň odhalil, že Súbory na požiadanie, ktoré vám umožňujú zobraziť všetky vaše súbory OneDrive na vašom PC bez toho, aby ste skutočne vyčerpali akékoľvek lokálne úložisko, prídu s Fall Creators Update.

Vo svojom blogovom príspevku Microsoft odhalil aj ďalšie nové funkcie a vylepšenia. Zdá sa, že OneDrive zážitok sa stáva čoraz modernejším jednoduchším, čo nikdy nie je na škodu. Ako sa s tým v skutočnosti popasuje uvidíme v lete.

TIP  Microsoft má v pláne predstaviť smartfóny s Androidom. Napovedajú tomu najnovšie špekulácie

Zdroj: blogs.office.com

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.