OneDrive navyšuje objem dát pre OneDrive a Office | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

OneDrive navyšuje objem dát pre OneDrive a Office

Novinky

OneDrive navyšuje objem dát pre OneDrive a Office

Microsoft v poslednej dobre usilovne pracuje nie len vývoji nových zariadení či aktualizáciách pre OS Windows Phone, ale poriadne maká aj na rozširovaní funkcionalít svojich aplikácií.

Mnohí z nás, hlavne tí starší si určite spomínajú na známu službu SkyDrive, ktorá ponúkala zo začiatku až 25 GB priestoru v cloude. Po masívnom rozširovaní tejto aplikácie, Microsoft zredukoval tento objem dát „len“ na 7 GB, údajne kvôli nedostatočnej kapacite a konektivite dátových centier Microsoftu. Dnes, už pod značkou OneDrive, Microsoft navýšil kapacitu o ďalších osem GB, teda na 15 GB. Za zmienku stojí aj navýšenie kapacity Office 365 z 512 GB na rovný TB.

Tešia Vás tieto správy, ako nás v redakcii?

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Najnovšia video recenzia

Mohlo by ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehliadaním stránky nám alebo našim partnerom dávate súhlas s ich využívaním.