OneDrive navyšuje objem dát pre OneDrive a Office | Windowscentrum.sk | Portál o Windows 10
Connect with us

OneDrive navyšuje objem dát pre OneDrive a Office

Novinky

OneDrive navyšuje objem dát pre OneDrive a Office

Microsoft v poslednej dobre usilovne pracuje nie len vývoji nových zariadení či aktualizáciách pre OS Windows Phone, ale poriadne maká aj na rozširovaní funkcionalít svojich aplikácií.

Mnohí z nás, hlavne tí starší si určite spomínajú na známu službu SkyDrive, ktorá ponúkala zo začiatku až 25 GB priestoru v cloude. Po masívnom rozširovaní tejto aplikácie, Microsoft zredukoval tento objem dát „len“ na 7 GB, údajne kvôli nedostatočnej kapacite a konektivite dátových centier Microsoftu. Dnes, už pod značkou OneDrive, Microsoft navýšil kapacitu o ďalších osem GB, teda na 15 GB. Za zmienku stojí aj navýšenie kapacity Office 365 z 512 GB na rovný TB.

Tešia Vás tieto správy, ako nás v redakcii?

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Kde sa diskutuje

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
This website uses cookies to offer you the best experience online. By continuing to use our website, you agree to the use of cookies.