Máte iba jednu ruku a iPhone, nie je problém! Microsoft pracuje na novej klávesnici | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Máte iba jednu ruku a iPhone, nie je problém! Microsoft pracuje na novej klávesnici

Novinky

Máte iba jednu ruku a iPhone, nie je problém! Microsoft pracuje na novej klávesnici

Dúfame, že nám odpustíte tento bulvárnejší názov článku, ale Microsoft prináša Windows klávesnicu do konkurenčného systému iOS. Microsoft totiž začal s testovaním klávesnice známej z Windows 10 (one-hand mode) na konkurenčnom operačnom systéme iOS v rámci vnútorných kruhov spoločnosti s tým, že čoskoro sa jej beta verzie dostane aj k prvým testerom z rady bežných ľudí.

Zanietení fanúšici Windowsu si určite hneď všimli diametrálne odlišný dizajn od One-hand módu, ktorý je na Windows zariadeniach. One-hand mód je možné používať na oboch stranách zariadenia, ako aj možnosť prehodenia klávesnice z jednej strany na druhú počas práce s mobilom oproti Windows verzii kde sa jednoducho usporiada na jednu alebo druhú stranu narozdiel od vejárovitého usporiadania a vytvorí kompaktnú klávesnicu.

Ktorá klávesnica je vám sympatickejšia? 

Zdroj: TheVerge

TIP  Ako obmedziť deťom čas strávený za počítačom alebo ako sa nenechať oklamať vetou „veď som tu len chvíľku“

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.