Ohybné telefóny už nebudú len snom ale realitou! | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Ohybné telefóny už nebudú len snom ale realitou!

ANDROID

Ohybné telefóny už nebudú len snom ale realitou!

Ohybné telefóny už nebudú len snom ale realitou!

Zatiaľ čo Microsoft v minulosti rozprával o myšlienke skladacieho počítača, ktorý sa nám mal údajne zmestiť do vrecka, vložili iné spoločnosti svoje peniaze do vývoja ohybných telefónov alebo ako v prípade Lenova, do tabletov. Ako sa už ukázalo na Lenovo Tech World, táto myšlienka nebola iba len výstrel do prázdna.

A teraz tá dobrá správa pre fanúšikov telefónov Samsung. Biznis riaditeľ tejto medzinárodnej spoločnosti potvrdil, že ak pôjde všetko podľa plánu a bez väčšieho zdržania, tak by mal už v roku 2018 vyjsť nový inovatívny telefón, ktorý by mal byť ohybný!

Spoločnosť Samsung bola minulý rok ocenená za svoje spracovanie telefónov Galaxy S8 a Note 8. Obe zariadenia disponujú bezrámikový displayom a podporujú desktopové premostenie -Dex. Všetky dôkazy naznačujú, že Samsung je celkom blízko toho, čo fanúšikovia Microsoftu chceli z hľadiska hardwareu aj napriek tomu, že tieto telefóny nebudú bežať na Windowse. Všetci užívatelia, ktorí obľubujú aplikácie z obchodu Windows Store, majú odtiaľ dostupné všetky aplikácie ktoré sú určené aj pre Android.

Nájde si ohýbateľný telefón v tvare a veľkosti tabletu miesto v predajných pultoch? Alebo to bude prepadák? Dajte nám vedieť čo si myslíte a aké máte dojmy.

Zdroj: MSPoweruser.com

TIP  Na Slovensku máme lepší internet ako v USA. Že neveríš? Pozri si aktuálne štatistiky z ktorých padneš na zadok!
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.