"Ohňuvzdorná" Nokia Lumia 920 | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

“Ohňuvzdorná” Nokia Lumia 920

Novinky

“Ohňuvzdorná” Nokia Lumia 920

Brazílske stránky TudoCelular priniesli správu o „nezničiteľnom“ smartfóne Nokia Lumia 920. Brazílčanovi Fabríciovi sa počas noci vznietila jeho práve nabíjaná Nokia Lumia 920, ktorá po uhasení fungovala a nabíjala ďalej. Ako sám Fabrício uviedol, neutrpel žiadne zranenia, no je veľmi znepokojený, pretože sa bojí, že by sa takáto nehoda mohla zopakovať. Z dostupných fotografií je vidieť, že požiar vznikol v blízkosti nabíjačky.

 

 

id90505
id90506_thumb
id90504

 

Samozrejme, že sa to mohlo skončiť vážnejšie, no na rozdiel od expodujúcich iPhonov a Samsungov je to podstatne menej závažná nehoda, so štastným koncom. Podobné chyby sa v prípade Nokie takmer nevyskytujú…veď skúste vyhľadať na internete články o podobných nehodách so vznietením, či explóziou zariadenia od fínskej Nokie. To len dokazuje kvalitu spracovania a použitých materiálov…koniec koncov, aj táto Lumia po uhasení funguje ďalej.

 

Som zanieteným používateľom zariadení s OS Windows. Na tejto platforme ma najviac zaujali široké možnosti jej uplatnenia, skvelé prepojenie medzi zariadeniami, odladenosť systému a v neposledom rade aj vysoká podpora konkurenčných OS.

1 Comment
  • Kukolar

    Ty jo posledny odstavec ala Hulanovina – tu horel len konektor nie bateria , v pripade iPhone stary kus a urcite cinska nahradna baterka za lacno, ved to sa nakoniec stalo v Cine s telefonom z bazaru, nakoniec priznala majitelka ze jej spadol na zem a displej uz bol prasknuty, ktovie co jej spadlo potom do oka a preco.
    Radsej nech napise brazilec co tam mal za bordel ,kde mu do cocacoly alebo nejakej omacky od macdonaldu spadol telefon,ze sa zväčšil prechodovy odpor a tak sa to prehrialo a zacalo horiet , nastastie len to

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Kde sa diskutuje

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
This website uses cookies to offer you the best experience online. By continuing to use our website, you agree to the use of cookies.