"Ohňuvzdorná" Nokia Lumia 920 | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

“Ohňuvzdorná” Nokia Lumia 920

Novinky

“Ohňuvzdorná” Nokia Lumia 920

Brazílske stránky TudoCelular priniesli správu o „nezničiteľnom“ smartfóne Nokia Lumia 920. Brazílčanovi Fabríciovi sa počas noci vznietila jeho práve nabíjaná Nokia Lumia 920, ktorá po uhasení fungovala a nabíjala ďalej. Ako sám Fabrício uviedol, neutrpel žiadne zranenia, no je veľmi znepokojený, pretože sa bojí, že by sa takáto nehoda mohla zopakovať. Z dostupných fotografií je vidieť, že požiar vznikol v blízkosti nabíjačky.

 

 

id90505
id90506_thumb
id90504

 

Samozrejme, že sa to mohlo skončiť vážnejšie, no na rozdiel od expodujúcich iPhonov a Samsungov je to podstatne menej závažná nehoda, so štastným koncom. Podobné chyby sa v prípade Nokie takmer nevyskytujú…veď skúste vyhľadať na internete články o podobných nehodách so vznietením, či explóziou zariadenia od fínskej Nokie. To len dokazuje kvalitu spracovania a použitých materiálov…koniec koncov, aj táto Lumia po uhasení funguje ďalej.

 

Som zanieteným používateľom zariadení s OS Windows. Na tejto platforme ma najviac zaujali široké možnosti jej uplatnenia, skvelé prepojenie medzi zariadeniami, odladenosť systému a v neposledom rade aj vysoká podpora konkurenčných OS.

1 Comment
  • Kukolar

    Ty jo posledny odstavec ala Hulanovina – tu horel len konektor nie bateria , v pripade iPhone stary kus a urcite cinska nahradna baterka za lacno, ved to sa nakoniec stalo v Cine s telefonom z bazaru, nakoniec priznala majitelka ze jej spadol na zem a displej uz bol prasknuty, ktovie co jej spadlo potom do oka a preco.
    Radsej nech napise brazilec co tam mal za bordel ,kde mu do cocacoly alebo nejakej omacky od macdonaldu spadol telefon,ze sa zväčšil prechodovy odpor a tak sa to prehrialo a zacalo horiet , nastastie len to

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Exkluzívne len s nami

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehliadaním stránky nám alebo našim partnerom dávate súhlas s ich využívaním.