Oficiálne poznáme cenu smartfónu YotaPhone 3 s dvomi displejmi. Stojí menej ako súčasné vlajkové lode | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Oficiálne poznáme cenu smartfónu YotaPhone 3 s dvomi displejmi. Stojí menej ako súčasné vlajkové lode

ANDROID

Oficiálne poznáme cenu smartfónu YotaPhone 3 s dvomi displejmi. Stojí menej ako súčasné vlajkové lode

Oficiálne poznáme cenu smartfónu YotaPhone 3 s dvomi displejmi. Stojí menej ako súčasné vlajkové lode

Už sú tomu zhruba 3 roky kedy bol predstavený smartfón YotaPhone 2, ktorý priniesol na trh dva displeje. Jeden plne farbený ako na klasických smartfónoch a ten druhý s technológiou e-ink. Plány spoločnosti boli priniesť ešte v roku 2016 jeho nasledovníka, ale nestalo sa tak.

Nedávno sme vám priniesli report, kedy spoločnosť oznámila, že sa smartfónu dočkáme už tento rok, avšak potom ako keby zaľahla zem po nových informáciách, teda až doteraz. Na stránke výrobcu sa totiž objavili dve verzie tohto zariadenia aj s cenovkou. Prvá, tá slabšia bude mať 64GB úložného priestoru pričom stáť bude 2398¥, teda 359$. Tá lepšie vybavená bude mať kapacitu raz takú veľkú. Výsledkom bude cena o niečo vyššia ¥3098¥ , teda 464$. Cena bude ešte mierne kolísať v závislosti od farebnej varianty zariadenia.

Špecifikácie zariadenia sú:

  • 5.5“ 1080p Amoled displej a 5.2“ e-ink displej s rozlíšením 720p.
  • Procesor Qualcomm Snapdragon 625.
  • 4GB operačnej pamäte RAM.
  • 12MP hlavná kamera a 13MP selfie kamera.
  • USB Type-C konektor.
  • Android 7.0.

V každom prípade pevne veríme, že toto zariadenia prinesie na trh so smartfónmi mierne oživenie. Vedeli by ste si predstaviť takýto smartfón aj vo vašom vrecku?

Zdroj: Yota

TIP  Essential Phone 2 dostal stopku. Spoločnosť ide pomaly ale isto do záhuby

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.