Oficiálna Facebook aplikácia prešla veľkou aktualizáciou | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Oficiálna Facebook aplikácia prešla veľkou aktualizáciou

Novinky

Oficiálna Facebook aplikácia prešla veľkou aktualizáciou

Jedna z najpopulárnejších aplikácii Facebook prešla veľkou aktualizáciou, medzi tie najvýraznejšie zmeny patrí zmena vzhľadu, ktorú si všimnete hneď na prvý pohľad. V hornej lište nájdete ikonu pre vyhľadávanie a prístup k kontaktom, ktorá slúži na začatie chatu. Hlavné funkcie aplikácie sa tým pádom museli posunúť o riadok nižšie, poskytujú celkom 5 funkcií: stena, žiadosti, správy, upozornenia a menu. Ďalšou významnou zmenou prešla aj spodná lišta, ktorá obsahuje trojicu ikoniek: nový príspevok, vloženie fotiek a vloženie videa priamo z vášho mobilu, ktoré doteraz nebolo možné. Zároveň aktualizácia priniesla aj lepšie prepojenie s aplikáciou Facebook Messenger v podobe pridania podpory pre jednoduché a intuitívne prepínanie medzi Messengerom a aplikáciou.

facebook

 

Parametre pre spustenie: Windows Phone 8.1, 512 Ram, odkaz na stiahnutie

TIP  Microsoft mal s aplikáciou Groove Music naozaj veľké plány. Prečo ju nakoniec opustil?

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.