Microsoft reaguje na otázku, prečo sa v českom obchode objavila kolónka Surface | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft reaguje na otázku, prečo sa v českom obchode objavila kolónka Surface

Microsoft mozno planuje rozsirit ponuku Surface zariadni na nas trh

Novinky

Microsoft reaguje na otázku, prečo sa v českom obchode objavila kolónka Surface

Microsoft reaguje na otázku, prečo sa v českom obchode objavila kolónka Surface

Niekoľko dní dozadu sme vám priniesli v článok, v ktorom sme poukázali na to, že v českom Microsoft obchode sa objavila nová kolónka „Surface“. Viacerí z nás začali dumať nad tým, že redmontský gigant plánuje priniesť oficiálnu distribúciu aj do našich končín. Preto sme sa opýtali samotného Microsoftu nech nám povie ako to v skutočnosti je.

„Dobrý deň,

dovoľte sa nám ako najväčšieho Windows fans portálu www.windowscentrum.sk na Slovensku opýtať. Všimli sme si, že v rámci českého Microsoft obchodu pribudla nová kolónka „Surface“ a radi by sme sa preto informovali či plánuje Vaša spoločnosť v krátkej budúcnosti priniesť Surface zariadenia na CZ/SK trh.

Ďakujeme za skorú odpoveď.

S pozdravom,…“, na čo sme dostali jasnú odpoveď:

„Dobrý den,

děkujeme za upozornění na nefunkční link. Microsoft Surface v tuto chvíli není na českém a slovenském trhu v oficiální distribuci , ale dá se sehnat u partnerů (např. Alza, CZC).“ , odpovedala nám PR konzultantka spoločnosti pre slovenský a český trh Jana Rydlová.

Ako môžete z odpovede vyčítať jednalo sa bohužiaľ len o chybu.  V každom prípade pevne veríme, že aj napriek tejto odpovedi spoločnosť v budúcnosti zmení rozhodnutie a samotné zariadenia z rodiny Surface prinesie oficiálne aj do nášho regiónu. Ako môžete nižšie vidieť tak z ponuky obchodu kolónka Surface už vypadla.

Microsoft Store ponuka_1

Zdroj: vlastný

Mimochodom, vedeli ste o tom, že Surface zariadenia si môžete objednať z ľubovoľného MS Store obchodu v rámci EÚ bez navýšenia nákladov ceny na dopravu? Jediné čo musíte spraviť je napísať v rámci dostupného chatu na stránke kde vám operátor poradí ako postupovať.

TIP  Nokia X by mohla byť oficiálne predstavená 16. mája. Ponúkne podobný výrez ako má iPhone

Zdroj: vlastný

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.