Microsoft reaguje na otázku, prečo sa v českom obchode objavila kolónka Surface | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft reaguje na otázku, prečo sa v českom obchode objavila kolónka Surface

Microsoft mozno planuje rozsirit ponuku Surface zariadni na nas trh

Novinky

Microsoft reaguje na otázku, prečo sa v českom obchode objavila kolónka Surface

Microsoft reaguje na otázku, prečo sa v českom obchode objavila kolónka Surface

Niekoľko dní dozadu sme vám priniesli v článok, v ktorom sme poukázali na to, že v českom Microsoft obchode sa objavila nová kolónka „Surface“. Viacerí z nás začali dumať nad tým, že redmontský gigant plánuje priniesť oficiálnu distribúciu aj do našich končín. Preto sme sa opýtali samotného Microsoftu nech nám povie ako to v skutočnosti je.

„Dobrý deň,

dovoľte sa nám ako najväčšieho Windows fans portálu www.windowscentrum.sk na Slovensku opýtať. Všimli sme si, že v rámci českého Microsoft obchodu pribudla nová kolónka „Surface“ a radi by sme sa preto informovali či plánuje Vaša spoločnosť v krátkej budúcnosti priniesť Surface zariadenia na CZ/SK trh.

Ďakujeme za skorú odpoveď.

S pozdravom,…“, na čo sme dostali jasnú odpoveď:

„Dobrý den,

děkujeme za upozornění na nefunkční link. Microsoft Surface v tuto chvíli není na českém a slovenském trhu v oficiální distribuci , ale dá se sehnat u partnerů (např. Alza, CZC).“ , odpovedala nám PR konzultantka spoločnosti pre slovenský a český trh Jana Rydlová.

Ako môžete z odpovede vyčítať jednalo sa bohužiaľ len o chybu.  V každom prípade pevne veríme, že aj napriek tejto odpovedi spoločnosť v budúcnosti zmení rozhodnutie a samotné zariadenia z rodiny Surface prinesie oficiálne aj do nášho regiónu. Ako môžete nižšie vidieť tak z ponuky obchodu kolónka Surface už vypadla.

Microsoft Store ponuka_1

Zdroj: vlastný

Mimochodom, vedeli ste o tom, že Surface zariadenia si môžete objednať z ľubovoľného MS Store obchodu v rámci EÚ bez navýšenia nákladov ceny na dopravu? Jediné čo musíte spraviť je napísať v rámci dostupného chatu na stránke kde vám operátor poradí ako postupovať.

TIP  Poznáme cenu aj špecifikácie vreckového Windows 10 počítača GPD Pocekt 2. V extrémnych testoch porazil aj Surface Pro!

Zdroj: vlastný

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.