Offline Maps pre Windows 10 Mobile dostali aktualizáciu | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Offline Maps pre Windows 10 Mobile dostali aktualizáciu

Novinky

Offline Maps pre Windows 10 Mobile dostali aktualizáciu

Offline Maps pre Windows 10 Mobile dostali aktualizáciu

Microsoft počas včerajšieho dňa aktualizoval Offline Mapy pre Windows 10 Mobile zariadenia. Update je dostupný pre všetkých. Aktualizácia však neponúka žiaden podrobnejší popis čo bolo zmenené.

Zdroj: vlastný

Na druhej strane však pozornému oku nemohlo uniknúť, že update priniesol aktualizované cesty, body záujmu a POIs pre ďalšie aktualizácie, ktoré budú dostupné v budúcnosti. V prípade ak patríte medzi používateľov, ktorí majú nastavené sťahovanie aktualizácií automaticky tak nemusíte nič robiť. Druhá skupina používateľov musí fyzicky aktualizovať mapové podklady v Nastaveniach telefónu (Settings, System> Offline Maps > Update).

Zdroj: vlastný

 

TIP  Microsoft vyvíja novú závodnú hru pre Windows 10. Jej interné súbory opäť spomínajú mysteriózny Surface Phone v spojení s operačným systémom Andromeda

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.